En voi kuin ihmetellä huutonetin ylläpidon toimintaa välillä. Huutonetissä huijarin tunnistaa yleensä tuotteen edullisesta hinnasta ja varsinkin, jos on 0 palautetta kyseisellä myyjällä.
Lähinnä mitä ihmettelen on, että ilmoitin ylläpidolle erään ilmoituksen jos oli kyseiselle tuotteelle halpa lähtöhinta ja myynti-ilmoituksen kuvat löytyivät ulkomaalaiselta sivustolta, eli ei kuvat olleet käyttäjän omia , Elikkäs selvä huijaus yritys, mutta kun seurasin huudon loppuun asti, niin ei ylläpito tehnyt mitään asialle ja huuto suoritettiin loppuun.. Nyt seuraan uteliaisuutta että tuleeko millainen palaute myyjälle ostajalta.
Miksihän ei ylläpito vaan laittanut käyttäjää käyttökieltoon, kun selvästi myi tuotetta kuvilla jotka ei ollut omia?
Huutonet ja huijarit
Anonyymi-ap
0
799
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006464
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303873törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283250Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3761764- 331408
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi471013Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11976Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11900- 42879