Pakko siitos

Anonyymi-ap

Nainen oletko joskus (haaveillut) tai jopa pakottanut nuoremman miehen siittään ystäväsi/ä raskaaksi? Ja näin saanut miehestä yliottteen täysin?

8

1064

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuinka noin muka jostakusta mitään otetta saa saati yliotetta ihan näi miehenä uteliaisuudesta kysyn tyttäreni äiti toki yritti lapsen avulla kiristää vie eronkin jälkeen kysyin suoraan et kuinka luulit siinä onnistuvas kun et onnistunu sillonkaan kun asuttiin saman katon alla

      • Anonyymi

        No sul meni yli hilseen ,niin et pipossa vaan vilisi,ja taka metsässä rytisi🤣🤣ja kovaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No sul meni yli hilseen ,niin et pipossa vaan vilisi,ja taka metsässä rytisi🤣🤣ja kovaa

        Kuunka se ny ylihilseen muka ment ei lapsen avulla saa minkäänlaista otetta miehestä joka ei niitä elatusmaksuja pelkää joskus aikoinaan lueskelin täältä jostain kun naispari etti isää siittän ois voinu ol mahdollista mu niin et oisin voinu ol kummankin kans ja perinteisesti eikä sillä muumimuki menetelmällä niin olemattoman pieni todennäköisyys tulla niinkään raskaaksi ja kyseisten naisten ois siltikin pitän löytää mut ne oli tampereelta en toki kirjoittamalla vastannu heille yhtään mitään siksi että olin tuolloin itse parisuhteessa tokikin naisen kanssa joka mua petti toki ehtona olisi siltikinnollu että olisin saanu olla osa lapsen lasten elämää jollain tapaa siitäkin huolimatta että he eivät olisi elatusmaksuja vaatineet


    • Anonyymi

      Miehenä ollessa on ollut puhetta,että voisin siittää vaimon naispuolisen kaverin,joka on naisiin päin kallellaan.

      En tiedä miten suhtautua,että pitäisikö isäehdokkaaksi alkaa.Tietty se luonnollinen tyyli kiinnostaa ja nainen hyvän näköinen,että tumputuskin kiinnostaa niin saa hammasta purra himoissaan.

      M47v

      • Anonyymi

        Siitä! Yksikään siitos ei ole liikaa nykyaikana, kun lapsia ei enää haluta tehdä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siitä! Yksikään siitos ei ole liikaa nykyaikana, kun lapsia ei enää haluta tehdä.

        Niinpä mut kunnon jw vl valtiatarta joka pakottaisi miehen siittään naisia on yhtä kuin voitto eurojacbotis


      • Anonyymi

        Meiti siittäis heti😍😍


      • Anonyymi

        Älä helvetissä mene tekemään sitä virhettä.

        Jos nainen ei ole rikas tai naisella ei ole vakavaa suhdetta toisen naisen kanssa, sinun täytyy lain mukaa maksaa elatusmaksuja lapselle. Älkää myöskään missään tapauksessa sopiko asiaa sähköpostissa, puhelimessa, tekstiviesteissä tms. missään sellaisessa mistä jää jälki tai kopio tuolle naiselle.

        Valtio ei ala elättämään lasta sinun puolesta, vaan valtio etsii sinut ja pistää maksamaan ellei naisen vaimo ota huoltajuutta ja kuka ottaisi kun siihen riittää pari vuotta että sinusta tulee virallisesti lapsen isä.


    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      79
      3857
    2. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      68
      3647
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      40
      2193
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      52
      2159
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      58
      2044
    6. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      51
      1736
    7. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      27
      1419
    8. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      115
      1163
    9. Missä yleensä törmäät kaivattuusi??

      Tai näet hänet!!
      Ikävä
      60
      1089
    10. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      99
      1036
    Aihe