Vierasta luvalla

Anonyymi-ap

Täällä usein kerrotaan kuinka vaimo saa vierasta luvalla. Tai kuinka katsoo vieressä, kun vaimoa vieras mies panee. Joskus jopa useampi mies.

Mutta kuinka monella miehellä on sama lupa panna vieraita naisia. Tai vaikka useampaa naista oman vaimon katsellessa?

10

1530

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minulla on lupa panna leski anoppiani ja ainakin kerran viikossa käyn vaimoni pyynnöstä anoppia "auttamassa"

      • Anonyymi

        Saatko panna useampaa naista vaimosi katsellessa?


    • Anonyymi

      Joillakin toisilla kävi se huono tuuri et saivat narsistin naisekseen ja toiset miehet tekevät sitä siksi että eivät pysty itse naistaan tyydyttämään mutta eivät siltikään tätä halua menettää ymmärtämättä mitä se heille itselleen tekee se tappaa sisältä vähä kerrassaan ja jonkin ajan päästä on tunne kylmä ei tunne mitään ketään tai mitään kohtaan halus tai ei ja toiset taas tekee sitä siksi että käyvät itse vieraissa naisensa tietämättä yleensä narsistinen mies toki sen nainen osaa aavistaa jos luottaa vaistoihinsa

      • Anonyymi

        Sinä se aina tietäväisenä vastailet kysymyksiin, joita ei edes kysytty. Sun teksti on vielä niin raskasta luettavaa muutenkin, kun et osaa pilkkuja ja pisteitä käyttää.


    • Anonyymi

      Aisurina voin kertoa, ei ole tarvetta panna muita. aisurina saan nautintoa kun tiedän vaimoni nauttivan toisen kanssa ja kun odotan kiihottuneena kun tulee kotiin posket punaisena hyvin pantuna ja pääsen liukkaille. Se on meidän fetissi .

      • Anonyymi

        Tuossahan kysyttiin luvasta panna muita tai useampaa. Sinulla ei ehkä ole tarve, mutta saisitko edes.


    • Anonyymi

      Lupa on molemmin päin ja harrastetaan, myös yhdessä muiden kanssa.

    • Anonyymi

      Puolta nuorempi serkkupoika oli käymässä ja laitettiin sauna lämpenemään. Olin ollut pitkähkön aikaa "kykenemätön" niin keksittiin vaimon kanssa, että hän meni jonnekin piiloon ja soitti minulle ja minä sitten selittelin, että töistä soitettiin...pitää mennä käymään, sori, etten ennätä saunaan ja läksin käymään "töissä" Pari-kolme tuntia olin "töissä"

      • Anonyymi

        Miten tämä liittyi aiheeseen?


    • Anonyymi

      Vaimon kaveri halusi nähdä, kun sen mies panee raskaana olevaa. Vaimo oli luonnollinen valinta. Mitä ei parhaan kaverin eteen tekisi. Täytyy sanoa, että se oli hyvä seksishow. Molemmat esiintyjät nauttivat.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      352
      1051
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      738
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      37
      666
    4. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      41
      578
    5. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      48
      571
    6. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      523
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      320
      496
    8. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      75
      471
    9. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      19
      461
    10. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      22
      459
    Aihe