Miksi kaikkien mielestä Hayden Christensen on homo?
(en tarkoita teitä keskustelijoita täällä)
Miksköhän? musta se on maailman paras näyttelijä!!!melkein
(en tarkoita teitä keskustelijoita täällä)
Miksköhän? musta se on maailman paras näyttelijä!!!melkein
Vastaukset 17
Vanhimmat
musta Innon sisustussuunnittelia on täys homo.
Niinpä. Inno-kaveri vaikuttaa kyllä aikas..hm..hintahtavalta. Mutta samapa tuo mulle. Kait ne on yleensä miehet, jotka tykkää sättiä homoksi jokaista namusennäköistä urosta. Tjaa..mitä väliä, vaikka se Hayden oiski homo..?? Eipä mulla oo sen parempia mahiksia oli se sitten hintti tai umpihetero,hehheh!
No ei kai se kaikkien mielestä homo ole.
En ole itse tullut edes ajatelleeksi! Huhutaanko tosiaankin niin ? Ja mitäs tekemistä seksuaalisuudella on näyttelijänlahjojen kanssa, eikö homomies voi olla maailman paras näyttelijä ?( kyseinen henkilö ei taida olla kumpaakaan )
Öh, ainahan tuollaisia..kivannäköisiä miehenalkuja luullaan homoiksi. Mainitaanpa vaikka Orlando Bloom (ei kaksinen näyttelijä hänkään).
olokoot vain homppeleita, ihan sama
Kyllä Christensen omaa paremmat näyttelijänlahjat kuin Bloom. Tämä Orlando tyytyy vain näyttämään nätiltä pojulta, kun taas Haydenin roolisuorituksissa on enemmän syvyyttä. (Ainakin minä arvostan sitä). Mitä tulee taas ulkonäköön, niin juupajuu..makuasioita, mutta Hayden ehdottomasti miehekkäämpi. (Orlando-ihquttajat, älkööt saako raivaria). Tätä mieltä minä olen..enkä ole koskaan pitänyt "liian kiltin" näköisistä kiiltokuvapojuista. Että näin.
Hayden Christensenin tyttöystävä ei varmaan halua turhaa julkisuutta. Joten Hayden ei pidä tyttöystäväänsä esillä :P
Pistin googleen hakusanaks "Hayden Christensen is gay". Aika monta tulosta tuli. Ja yhessä luki, että tämä OC-stara Mischa Barton ajattelee, että Hayden on kei.
eli jos joku on homo niin se ei voisi olla enää sun mielestä maailman paras näyttelijä? tuon käsityksen nyt jutustas saa...
ja oli hayden homo/hetero/transu/tai mikä vaan niin se on kyllä vain ja ainoastaan haydenin oma asia!
sama sen on väliä...
mutta osavastauksena voi sanoa että kundit jotka on kateellisia haydenin hyvästä ulkonäöstä panettelee sitä "haukkumalla" homoksi...
itselleni sana "homo" ei kyllä ole edes haukkumasana...mutta kun vähäjärkisiä löytyy niin ei voi mitään...
siis näin.
ei se haittais vaikka Hayde oiski homo se on silti paras näyttelijä. Mua vaan se ihmetyttää kun heti ku mainitsee sen jossain niin kaikki on ihan silleen et "juu se on se homo" varsinki pojat väittää aina näin. ei se haittais vaikka se oisko mut mä tiän ettei se oo jos sillä kerran on tyttö ystävä.
..mut hyvä näyttelijä se ei ole, paitsi ehkä Episodi kolmosessa vähän paransi taitojaan, siinä on kyllä nouseva tähti..kehitystä on havaittavissa..mutta ei silti ansaitse kovin hyvin näyttelevän titteliä tällä hetkellä(salkkareissa kyllä poika pärjäisi)!!
Miksi se on susta huono näyttelijä?!
Mä en ainakaan huomannu ees kakkosessa et se ois jotenki huono.
Ja miten niin "ei ansaitse kovin hyvin näyttelevän titteliä tällä hetkellä"? Mitä vikaa sen näyttelyssä on???? Musta esim. se näytteli paljon paremmin kuin Obi-Wan!
Musta Hayden sopii Anakiniks just prikulleen!!
Mä en ees osais kuvitella ketään muuta tähän rooliin.
Ensin ajattelin et minkähän lainen kamala näyttelijä tähän kakkoseen oikeen tulee mutta kun näin sen niin muhun Hayden puri heti.
tämä oikea paikka arvostella näyttelijän taitoja...voiko joku täällä sanoa, että on itsellänsä niin paljon taitoa ja tietoa näyttelemisestä, että voi alkaa arvostelemaan Esim Haydenin näyttelijän lahjoja. Minun mielestäni hän oli aivan täydellinen Anakinin osaan ja suoriutui tehtävästään todella hienosti. Tuskimpa kukaan muu olisi ollut yhtään sen parempi.
kyllä näyttelijän työtä saa arvostella, siinä missä musiikkiakin ja muita taiteenaloja.
mun mielestä (huom.vain oma mielipiteeni, ei universaali totuus;) se ei kyllä ollu kummonen varsinkaan episodi kakkosessa, joka muutenkin oli harmittavan huono elokuva. onneks kolmonen paranti hiukan tasoa:) hiukan ohueksi jäi anakinin hahmo kakkosessa.
jos tää ei oo paikka arvostella jonkun näyttelemisen taitoja niin miksi itse sitten siihen sorrut?
nimittäin kehuminenkin on arvostelua...
Enpä ole kyllä koskaan ennen kuullutkaan moista väitettä. Sinänsä hölmöä. Levitteleekö kukaan esim sellaista huhua että Ian McKellan on hetero? Ei. Yhtä tyhmää tuollainen homottelukin.
mustakin tuollaiset huhut on ärsyttäviä.
Mutta täytyy mun harmikseni keroa että olen myös kuullut tuollaisia huhuja.
Mutta yleensä se johtuu siitä että joku on kateellinen tälle kenestä juoruja kertoo. esim. jotkut pojatkin voivat olla kateellisia Haydenille jos tytöt vaikka puhuvat hänestä koulussa jotain sen suuntaista kuin vaikka että vähän hän on söpö ja ihana tai jotain niin pojat saattavat tulla musta sukkaisiksi mikä on lapsellista. mutta näinkin voi käydä.
tähän viestion ei tarvii vastata, olen vaan kuullut meidänkin koulussa tällaisia juttuja...
Noh, meillä ei kyllä työpaikalla kahvipöydässä kukaan pohdiskele että onko Hayden homo vai ei.
Jos nyt ei kaverin suoritus episodi II:sa ällistyttänyt ketään intensiivisyydessään, täytyy muistaa ettei se yksin näyttelijän vika ole. Hyvän ohjaajan käsittelyssä kuka tahansa näyttelijä yltää varmasti hyviin suorituksiin.. Mutta sen minä sanon että III:ssa Hayden tekee hienoa työtä (ainakin kertakatselun perusteella, pitäisi varmaan käydä vielä uudestaan näkemässä..).
On se tuo näyttelijäntyö aika ihmeellistä. Sitä panee kaikkensa peliin ja yrittää varmasti parhaansa joka roolissaan, ja kaikenlisäksi asettaa työnsä kaikenmaailman sohvaperunoiden arvosteltavaksi. Sitten tulee niskaan kauheaa panettelua jos ei jotakuta miellytä. Rankka homma! Pitää varmaan nuppi olla aika kova. Kyllä kunnioitukseni kaikkia näyttelijöitä kohtaan on vain noussut ajan kanssa. (itsekin olen hanakka arvostelemaan vaikken ole ammattinäyttelijä - näin ollen en tiedä koko hommasta yhtikäs mitään)
Kaikki miesjulkkikset jotka eivät ole naimisissa, tai eivät omista tyttöystävää ovat "HOMOJA" Luulen tosiaan että hayden on hetero, joka ei vain ole löytänyt vielä oikeata, tai sitten hän päättää olla sinkku!Ei niihin juoruihin kannata kauheasti uskoa!Tiedän kokemuksesta!:)