Haluatko, että NATOn kannatus vähenee?

Anonyymi-ap

Tuolla maailmanmenoa kohdassa

Otsikko:
Haluatko, että NATOn kannatus vähenee?

Vastaus:
Keskity silloin hajottamaan venäjää.

Loogista ja ainoa mikä toimii
---


Noinhan se on?

4

115

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Max jakobsson, Paavo Lipponen ja Martti Ahtisaari aloittivat tämän Nato-vouhotuksen ja nyt Suomi on täynnä Nato-kiimaisia jotka hakevat suojaa. Nato on yhtä vahva kuin jäsemaat ovat, eikä monissa ole hurraamista. Yhdysvallat on ainoa joka pystyisi panemaan hanttiin Venäjälle mutta kun heidän todelliset intressit ovat eri ilmansuunnalla.
      Mitä Natossa teemme - mitä sieltä saamme?!

      • Anonyymi

        "Mitä Natossa teemme - mitä sieltä saamme?!"
        Saamme ainakin lisää maksamista, kun tänne nyt työntyvät norkoilemaan kaikki Naton turhikset ja koijjarit. Nato on miehittämässä maamme ja joudumme taistelujen keskipisteeseen, kun sota syttyy niin silloin itsenäisyytemme on vain historiassa mainittu jakso.
        Trumpin noustessa presidentiksi Nato joutuu toimimaan vain Euroopan valtioitten kesken ja silloin Natosta ei ole yhtään mitään on vain pelkkä nimi jolla Venäjä pyyhkiin persuuksiaan.


    • Anonyymi

      Viduix män koko Nato reissu...

    • Anonyymi

      Tervemenoa venäjälle, pilkkomaan se pieniin palasiin.
      Niin sitten saatatte saada haluamanne:
      NATOn kannatus saattaa pikkaisen laskea huippu lukemista.

      Saa suorittaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      44
      5145
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      101
      2098
    3. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      30
      2046
    4. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      119
      1867
    5. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      15
      1819
    6. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1740
    7. Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin

      Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma
      Maailman menoa
      49
      1137
    8. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      241
      1048
    9. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      46
      963
    10. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      71
      941
    Aihe