Kun kirjoittelen jatkuvasti niitä juttuja. 😣 olen kuin eläin.
Et varmaan enää tykkää
Anonyymi-ap
32421
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
no kieltämättä lähtenyt vähän laukalle teillä joillakin …. -sivusta
Julkinen eläin...
Luen tiettyjen lasien läpi.
Niinhän sinä koirat kovasti järjestää tämän palstamiehen kautta
Koitat* mutta juu koiraksi luokiteltava kyllä
Narsku
Sulla on pakkomielle koiriin.
Jumala on God ja koira eli dog on toisinpäin God. -sivusta
En tykkää jankuttamisesta.
Mies osaa kyllä kierrellä ja kaarrella naisten räpsättimistä
Mies puhuu aina ennen pitkää itsensä pussiin jos nainen vähänkään keskittyy mitä mies selittää tekosyyksi
Olet niin huomionhakuinen että olen jo tottunut. Kirjoitat mitä vaan saadaksesi huomota.
Niin sinäkin myrkyllinen trollimieskuiskaaja
Eli tämä oli siis naisen aloitus
Ei kyllä ole, arvasin että olet se kämäinen maalittaja
Niinpä, näkee kyllä selvästi että tämä edellinen kommentoija on ottanut elämäntehtäväkseen selostaa aamusta iltaan jostain naisesta, eikä ole edes gubbe itse. Köyhä elämä hänelläkin.
😂😂😂😂😂😂
Hupakkokin tulit taas paikalle tyhjää toimittamaan poru kurkussa🥱
Moi vaari
Kyselin kiljuHupakkoa
Niinhän sinä olet kun muina esiinnyt. Palstalla on paljon matskua mihin tarttua ja heittää vettä myllyyn. Eihän kukaan järkevä näitä yhdistä tuntemaansa henkilöön. Paino sanalla järkevä.
Vaikea olla tunnistamatta
tiedätkö mitä sen Angelican kiroukseen kuului, sehän purettiin vasta pari vuotta sitten. ajatella ilman minua ja erästä niin jatkuisi edelleen. mitä enemmän "syötte" ihmisiä, uhraatte niitä, sitä enemmän saatte pahaa, onneksi en ikinä mennyt naimisiin mutta kiroukseen kuuluu ensimmäiset puolisonne kuolevat.
kokeilin itsekin, ja pidän edelleen niin sanottuja rahan löytö teitä, ja toimii, mutta puhtaasti, niin että esim on oikeassa paikassa oikeaan aikaan, löytää hyviä tarjouksia, hillitsee ja harkitsee, tosin tähän joku lähettää aina mustaa, sotii siis jonkun epäpuhtaan kanssa, joku haluaa minua, mitä puhdas magia katkaisee 😂
en ikinä käytö töihin tai ihmisten tahtoon. vaan puhdas löytää moraalisesti oikeat keinot. vahvista itseään, tuo mieleen jotain itseään, hyviä juttuja, intuitiota, taitoa löytöjä ja mahdollisuuksia.
No ihminen on eläin väitti kuka mitä tahansa luulee olevansa jotenkin ylivertainen kun osaa puhua ja käyttää käsiään työtä tehdessään yritäppä tehdä työsi leuoillasi niin kuin koira ja koiratkin keskustelee keskenään onko se koiran vika että ihminen on niin tyhmä ettei ymmärrä mitä koira sanoo
käytän myös kynttilöitä ja meditointia, puhdsiten ja ilon ja rauha levittämistä, ja mieleeni tulee esim. järjestää paremmin huonekaluja, myydä ja joskus pakonomainen tarve ostaa, ymmärrän myöhemmin. ei mitään tosi paljon. autossa toimii myös, tulee mieleen eri juttuja.
joskus jonkin energian lisääminen tuo keskittymistä, tahtoa, lisää luovuutta, ja joskus ostaminen, tavaran auttaa, se kerää meistä ja sitoo ja yhdistää luontoon ja väreihin. puhdasta magiaa. epäpuhdas kerää ihmisistä, vaikuttaa vapaaseen tahtoon, rikkoo esineitä negatiivisessa merkityksissä, houkuttele pahoja henkiä, herättää kuolleita tuomaan viestejä, vaikuttaa omaisuuteen esim negatiivisesti myytävien juttujen ostamisesta, tai voitoissa vahingoittaen. joskus lisään myytäviin tuotteisiin houkutusta ja loitsuja mutta ei vaikuta vapaaseen tahtoon vaan enemmänkin kiinnittää huomiota ja tuo positiivista mieltä.
epäpuhdas tai musta magia, ovat eri asioita, voi tuoda myös aggressiivista energiaa, jota voi lähettää tai kirota, itse puhdista ja suojaan, mutta pääsee läpi, eritoten ihmisten kautta. mahdoton kokonaan välttää, mutta oon vahva musta magia tulee itselle huonona takaisin. jos on taipumusta itsessä niin sanottuun pahuuteen, eli jostain on jäänyt itselle tietoisuuteen tai sieluun taipumusta tai kykyä olla paha, pitäisi magiaa harjoittaa harkiten, mutta tiedostaa itsensä. jotkut pystyvät myös tietyssä tilassa aivoillaan lähettämään huonoja signaaleja. mutta tämä ovat uskon asioita. tietysti jos miettii ihmisten energia tarvetta ja esim ruoan riittävyyttä ennen ja nyt, on selvää että yhteisenergioista on ollut hyötyä. poistetaan koko ajan tuota päihteisiin liittyvää mustaa magiaa, eli esim tupakanpolttoa ja kahvia niiden käyttöä, ostoa ja tarvetta pitää ja kykyä varastoida. puhdas magia piustaa sitä koko ajan mutta "hyökkäävät" välillä kovaa eivät ymmärrä koko ajan katkaistaan heidän juttujaan ja että opitaan ja tiedostetaan koko ajan. ja vahvistutaan. myös kuvasuojakdia tehdään, eli jotkut pystyy kuvien perusteella saamaan yhteyttä kotiisi ja mieleesi, ja käyttävät sitä väärin. tämä ei ole ikinä sallittua ihmisille jotka eivät kotonasi asu.
En välitä seksijutuista täällä. Alussa tuli jotain pikkutuhmaa kirjoiteltua mutta kun tajusin miten lapsellisia osa täällä on niin meni siihen touhuun maku. Tykkään aikuisemmasta.
Taitaa vain harmittaa ajatus siitä, että ei ole itse saavana osapuolena.
En kyllä jos niitä p* no juttuja kirjoitit. Ihme moukka.
Sehän sä olet. Kehity ihmiseksi🙏