Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kertokaa

meille kokemuksesta ekakerran kimppa seksistä.
Miten teillä meni ekakerta ?
Tapaatteko vielä samoissa merkeissä ekan / ekojen kanssa.?
Tuliko teistä ystäviä vai tapaatteko vain kimppa seksin merkeissä ?
Haluttais tietää miten ekakerta onnistui.
1873
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

myös kiinnostais!!!!!!!
Eli mekin haluttais.
Vai eikö tosiaan kellään oo kokemuksia ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pian ekakertapari kirjoitti:

meille kokemuksesta ekakerran kimppa seksistä.
Miten teillä meni ekakerta ?
Tapaatteko vielä samoissa merkeissä ekan / ekojen kanssa.?
Tuliko teistä ystäviä vai tapaatteko vain kimppa seksin merkeissä ?
Haluttais tietää miten ekakerta onnistui.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu