156 kertaa Timo. Perkele minkä teit Penna Tervo!
15.2. 1956 murheen päivä
6
225
Vastaukset
- Anonyymi
1956?
Mites, jos tulisit tälle vuosituhannelle.Mites jos keksisit jotain omaperäisempää niin keskustelun taso vähän paranisi.
Ja mites sanan jälkeen ei tule pilkkua mutta sitä te Venäjällä ette tiedä.- Anonyymi
Maalaisliitto.on.ongelma kirjoitti:
Mites jos keksisit jotain omaperäisempää niin keskustelun taso vähän paranisi.
Ja mites sanan jälkeen ei tule pilkkua mutta sitä te Venäjällä ette tiedä.Ei näillä valtamedian omistamilla palstoilla pääse kirjoittamaan muut kuin sotaa lietsovat kommunatsit.
Todelliset ongelmat on jo nähtävissä. - Anonyymi
Maalaisliitto.on.ongelma kirjoitti:
Mites jos keksisit jotain omaperäisempää niin keskustelun taso vähän paranisi.
Ja mites sanan jälkeen ei tule pilkkua mutta sitä te Venäjällä ette tiedä.Yksinäinen ihmisparka. Yritä etsiä itsellesi kumppani, niin voit nukkua hänen vieressään rauhassa yösi. Ei tarvitsisi vuorokaudet läpeensä istua keskustan palstalla ja ajatella vain keskustaa 24/7. Mene vaikkapa Tinderiin.
Anonyymi kirjoitti:
Yksinäinen ihmisparka. Yritä etsiä itsellesi kumppani, niin voit nukkua hänen vieressään rauhassa yösi. Ei tarvitsisi vuorokaudet läpeensä istua keskustan palstalla ja ajatella vain keskustaa 24/7. Mene vaikkapa Tinderiin.
Minua ei kiinnosta Pietarin trollien parisuhdevinkit. Kiitos vaan naimisissa missin kanssa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei näillä valtamedian omistamilla palstoilla pääse kirjoittamaan muut kuin sotaa lietsovat kommunatsit.
Todelliset ongelmat on jo nähtävissä.Suomi24 ei ilmeisesti ole valtamedian omistama, kun täällä riekkuvat persut siinä kuin jotkin kommunatsitkin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 873617
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1871433- 771387
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401070Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051010Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.314987- 45907
- 95877
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78865Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en125852
