156 kertaa Timo. Perkele minkä teit Penna Tervo!
15.2. 1956 murheen päivä
6
230
Vastaukset
- Anonyymi
1956?
Mites, jos tulisit tälle vuosituhannelle.Mites jos keksisit jotain omaperäisempää niin keskustelun taso vähän paranisi.
Ja mites sanan jälkeen ei tule pilkkua mutta sitä te Venäjällä ette tiedä.- Anonyymi
Maalaisliitto.on.ongelma kirjoitti:
Mites jos keksisit jotain omaperäisempää niin keskustelun taso vähän paranisi.
Ja mites sanan jälkeen ei tule pilkkua mutta sitä te Venäjällä ette tiedä.Ei näillä valtamedian omistamilla palstoilla pääse kirjoittamaan muut kuin sotaa lietsovat kommunatsit.
Todelliset ongelmat on jo nähtävissä. - Anonyymi
Maalaisliitto.on.ongelma kirjoitti:
Mites jos keksisit jotain omaperäisempää niin keskustelun taso vähän paranisi.
Ja mites sanan jälkeen ei tule pilkkua mutta sitä te Venäjällä ette tiedä.Yksinäinen ihmisparka. Yritä etsiä itsellesi kumppani, niin voit nukkua hänen vieressään rauhassa yösi. Ei tarvitsisi vuorokaudet läpeensä istua keskustan palstalla ja ajatella vain keskustaa 24/7. Mene vaikkapa Tinderiin.
Anonyymi kirjoitti:
Yksinäinen ihmisparka. Yritä etsiä itsellesi kumppani, niin voit nukkua hänen vieressään rauhassa yösi. Ei tarvitsisi vuorokaudet läpeensä istua keskustan palstalla ja ajatella vain keskustaa 24/7. Mene vaikkapa Tinderiin.
Minua ei kiinnosta Pietarin trollien parisuhdevinkit. Kiitos vaan naimisissa missin kanssa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei näillä valtamedian omistamilla palstoilla pääse kirjoittamaan muut kuin sotaa lietsovat kommunatsit.
Todelliset ongelmat on jo nähtävissä.Suomi24 ei ilmeisesti ole valtamedian omistama, kun täällä riekkuvat persut siinä kuin jotkin kommunatsitkin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273325Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122469Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.872396Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1072094Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761673Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481574Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261476Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001305- 1281207
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151136
