Antaa palstan vinkulelujen vinkua. Meillä oli ihana yhteys ja aion sitä taas lämmitellä. Jatketaan siitä mihin joskus jäätiin sinä ihanin mies. I R L !
Rakastan sinua mies
Anonyymi-ap
14337
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
On vähän liikaa asioita. En pysty keskittymään häneen nyt yhtään.
No voi, voinko jotenkin auttaa, jos olisin hän?
Kerro kuka olet!
En kerro. Oli illalla (yöllä) joku angsti päällä. Irl jatkuu tämä tarina.
niin ja jos joku miettii tuota sanavalintaa niin urbaanisanakirja selittää sen näin
"Kun joku ilmaisee käytöksellään, että joku ärsyttää. Yleensä nuorten käyttämä. -Mua ketuttaa ton asenne! -Hirvee angsti!".
Näin sen pitäisi mennä vihdoin🥰..
Noin se meneekin. On ikävä häntä.
Älkää vain pettykö jos ei mennytkään niin kuin palstalla oletitte. Irl on se paikka missä tapahtuu ja jos siellä ei tapahdu niin unohtakaa.
En ole lapsi enää. Säästä manipulointisi lapsillesi.
En voi koskaan saada lapsia.
Sinulla on tuollainen tapa, että kierrät palstaa kun kissa kuumaa puuroa ja etsit missä voit esitttää jotain elämänkansalaista ja neuvoa muita vmäisesti. Et ole yhtään mitään, etkä tiedä näistä kaipaajista yhtään mitään, joten suu suuppun vaan. Suurin osa kirjoittelee täällä irl asioista. Tämä on vain purkua. Asiat ei tapahtu täällä vaan irl. Vaikutat äkäiseltä vaihdevuotiselta tädiltä. Ole jo hiljaa ja tee jotain kehittävää välillä.
No se selittää tuon kouluttavan asenteesi täällä.
Nimenomaan IRL nainen! Tv. Mies
Juu juu, siellä juurikin.