Moi tekis mieli antaa/panna jotain miestä ihan sama minkä ikäinen oot kuhan vaan saan tai annan. Oma käsi käy vähä tylsäksi. oon ihan vitun kiimanen voin olla vaikka sun koko yön jos haluat;) (Hml seutu)
Vastaukset 11
- Anonyymi
Olen myös kokematon ja neitsyt joten saat opettaa mua!
- Anonyymi
Kerro itsestäsi jotain?
- Anonyymi
Olen 18vuotias petite kropaltani 160+
- Anonyymi
Kuinka saan yhteyttä sinuun.
- Anonyymi
Onks sulla kik?
- Anonyymi
Eli oot poitsu?
- Anonyymi
Joo oon
- Anonyymi
Oon sopusuhtainen kuntoileva 63v mies, asun myös Hämeenlinnassa. Kaluni näyttävä 19cm paksu jämäkkä uskoisin saat nautinnon.
- Anonyymi
Ei noin pieni ole millään tavalla näyttävä.
- Anonyymi
Kyllä nainenkin käy ihan sama minkäikäinen oot
- Anonyymi
Miten yhteyttä 18v poikaan? m32
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102321Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???231024- 71912
- 103906
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha589861- 48845
- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31646- 69644