Hän on niin

Ristiriitainen että toivon et unohtaa
24570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Unoda itse. Sinussahan ne ristiriidat on.

Äänestä
  • Niin olis parempi

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Niin olis parempi

    Näytä vaikka selkää ja välttele.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Näytä vaikka selkää ja välttele.

    Tuskin onnistuu

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Tuskin onnistuu

    Miksi ei onnistu. Miksi edes pitäisi, kai osaat puhua asioista ? Sopikaa asiat!

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Tuskin onnistuu

    Kerropa nyt miksei onnistu. Missä näette?

    Äänestä

Miten omahyväinen ja typerä voit olla? Mistä tiedät että hän ”muistaa” alunperinkään? Etkö häpeä viestiäsi?

Äänestä
  • Taidat olla ainoa ulkopuolinen vastaaja tähänkään palstasedän monologiketjuun. vaikutat hyvin äkkiväärältä kaverilta joka vuoroin riehuu vuoroin maanittelee. Teillä on aloittajamiehen kanssa paljon yhteistä esim antisos piirteet

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Taidat olla ainoa ulkopuolinen vastaaja tähänkään palstasedän monologiketjuun. vaikutat hyvin äkkiväärältä kaverilta joka vuoroin riehuu vuoroin maanittelee. Teillä on aloittajamiehen kanssa paljon yhteistä esim antisos piirteet

    Luinko edes mitään näin typerää

    Äänestä

Tein sen jo eile.

Äänestä
  • Mikä sai aikaan että teit päätöksesi vihdoin?

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Mikä sai aikaan että teit päätöksesi vihdoin?

    En luota

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    En luota

    Ei ole pakko. En minäkään

    Äänestä

Millä tavalla? Jos oikeasti tykkää sinusta?

Äänestä
  • Rukoilen sitä 🙏

    Äänestä

Ristiriitainen jos on, voi johtua myös sinusta jos hänellä on tunteita sinuun. Voisiko olla tuotakin?

Äänestä
  • Joo.

    Äänestä

Joo katoin ihan samaa. Mikähän sitä vaivaa.

Äänestä

Kyllä unohdan. Olet kamala mies.

Äänestä

Niin..*Palsta* on hyvin kovin ristiriitainen paikka… Mitä pidempään täällä ollaan, sitä varmemmin asiat tulevat menemään jokatavalla weetabikseiksi!

Äänestä

Esiintymällä täällä ja irl muina henkilöinä varmistetaan, että henkilö ei tiedä aina itsekään kenen kanssa tekemissä. Se taas johtaa siihen, että tulee väärinkäsityksiä ja tulkintoja ihmisten henkilöllisyydestä.

Äänestä

Minäkin olen, koska on tunteita joita ei toivoisi olevan.

Äänestä

Egoni on ristiriitainen, ei kukaan henkilö.

Äänestä

Ristiriitainen voisi ehkä tarkoittaa, ettei kumpikaan ole ollut kovin suoraviivaisia. Jos oltaisiin, mitään ristiinmenoja tuskin tapahtuisikaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ristiriitainen että toivon et unohtaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu