Joka juo käpyteetä ja syö kuusen havuja ja asuu risumajassa?
Voisitko rakastua menninkäiseen
12
312
Vastaukset
- Anonyymi
En, mutta voisin rakastua Menninkäiseen joka juo voikukkateetä, syö ketunleipiä ja asuu kivenkolossa.
- Anonyymi
Kyllä se onnistuu jos kannattais vihreitä mutta näin ei oo.
- Anonyymi
Vaellus, melonta, nuotio, rinkka selkään, telttailu menee.
- Anonyymi
En vois koska palelen talvisin. Kuusenhavut ja käpytee ok ei risumajaa kiitos.
- Anonyymi
En. Kyllä ne Savolaiset vieneet sydämeni.
- Anonyymi
En voisi.
- Anonyymi
En koska rakastuin mieheen, joka juo appelsiinimehua, syö mämmiä ja asuu talossa.
- Anonyymi
Olin hieman tuontapaisessa tapaisessa mörritilanteessa, mutta mielitietyllä jo oma valittu.
- Anonyymi
Voin kylläkin syödä mämmiä kanssasi tuoremehulla ja otan kyllä Sinut talooni tai minne haluat...Olen valmis irrottautumaan!
- Anonyymi
Ohi!
- Anonyymi
Kyllä, sillä olen jo rakastunut ihanaan sellaiseen ja haaveilen joka päivä siitä että hän veisi minut risumajaansa, eikä koskaan päästäisi pois.
Ikuisesti hänen.
Sivusta. - Anonyymi
Kyl varmaan muuten voisin mut menninkäiset taitaa olla satuhahmoja. 😔
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161