Et tajunnut että olenkin aika nokkela tyttö 🤭
Jutut ja ulkonäkö varmaan hämäs.
Jutut ja ulkonäkö varmaan hämäs.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 51
Vanhimmat
Tahallaan leikit tyhmää.
En leikkinyt tyhmää, olen vaatimaton enkä tärkeile itsestäni irl.
Vähän kyllä.
Eikä, olen oikeasti tosi tyhmä välillä.
Sellaisena sinä raukkaparka haluaisit naiset nähdä. Teikäläisiä mahtuu kuusitoista tusinaan, miesaloittaja
Sivusta, minulla on enemmänkin tapana yliarvioida toista ja pettymykseen ne on aina päättyneet. Siksi en oikein usko edes hyvään, vaikka odotukset aina korkealla toisesta aluksi. Ilmeisesti pitäisi muuttaa tapaa muuksi, en kuitenkaan ala aliarvioimaan toista.
Aliarivointi on huonompi homma
On kyllä. Koskee myös näitä miehen alkeellisia kainalopieruja
Voi että mikä mussukka.
💕💕😊😊💕💕
Itsekäs sinä olet et nokkela yhtään kasvaisit jo aikuiseksi
Mitä tarkoittaa aliarivoida? Selitäpäs.
Ymmärrän kyllä ALIARVIOIDA, mut tää on jotain siansaksaa.
Joo ja tohon et tajunnut jälkeen tulee pilkku. So Simple!
Koittakaas ensin opetella kirjoittamaan.
Sitten voitte tulla tänne avautumaan ongelmistanne.
Trollille murua rinnan alle: se on koettakaa, ei koittakaa. Joo ja tohon et tajunnut jälkeen tulee pilkkuun tulee myös pilkku ja myös lainausmerkkejä ym. typerää skeidaa.
Alatko nyt väittää että olen aloittaja?
Ainakin minua nää oot vieny ku litran mittaa🥺
On tämä palsta kyllä aikamoinen sirkus
Kyllä täällä on perinteisesti aloitukset lähteneet vähintäänkin lievästi sivuraiteelle.
Eiköhän se ole miehen yksinpuhelun tarkoituskin ystävä hyvä
En aliarvioi koskaan ketään.
Hei nokkela tyttö. Otetaanko leikkimielinen nokkeluus kisa?
Joo, sopii kyllä. Otetaan NOKKELUUSKISA! Voitin!
Taidat naisena esiintyvä mies kokea, että olisit naisena onnistuneempi versio?
En minä jaksa nyt. Tuo aloitus oli kirjoitettu harhautettuna. Suurin osa palstalla on noita aut1stisia saman asian jankkaajia kuten tuossa alla. Minua säälittää ne.
Onko nokkeluus ap mielestäsi sitä, että pahoitat toisen mielen vuosiksi kylmää-kuumaa leikeilläsi?
Rakastaa sitä miestä täysillä. Väittää tietysti toisin.
Eiköhän jokainen neropatti voi ottaa ihan itse vastuun siitä, että seurailee vuosia miehen naisena esiintymisiä.
Toisin päin ei olis kahta sanaa, mutts kun mies kitisee, niin
Hyi olokoon ikinä haluaisi olla tekemisissä tällaisten tapausten kanssa
En ole pahoittanut kenenkään mieltä vuosiksi. Tee vaan toivotte että tämä aloitus liittyisi teihin vaan kun ei liity.
Eihän♥️
Joo joo 👍juu juu.
Tuota virhettä en ole tehny vie kertaakaan
Ikäsi riittää arvion tekemiseen, setämiehen "lompakko" kiinnostaa.
Rahasteleppa toista setämiestä.
Ikäni riittää ihan mihin vaan ja oma lompakko riittää hyvin. Ketäs sinä Iäskinaama tänään kuvittelet maalittavasi?
Onko mukavaa persaukinen miesaloittaja riidellä itsesi kanssa rahasta jota ei ole?
Täh? Miksi ihmiset laittavat tänne lainauksia omista suhteistaan, vaikka luultavasti se, jolle tämä on tarkoitettu ei koskaan tätä lue. Älykkyys on suhteellista, en esim.sanoisi sinua älykkääksi tai nokkelaksi, ennen kuin näen koulupaperisi tai annat jonkun todisteen asiasta.
En aliarvioinut sinua ollenkaan naisena...
Jos pidät tätä aloittajaa naisena, niin tässä lausumassaan on paradoksi
Naisena?
Omaan nokkeluutensakin on yksinkertaisen helppo kompastua
Tiedän ja koettu on jo monta kertaa. Tekevälle sattuu ja kolkuttavalle avataan. (ap)
Sanoo ihminen joka on mokeltamut moneen kertaan naisena esiintyvälle miehelle samat kivat terveiset ja koskee myös tätä ketjua. Hohhoijaa
Minä kirjoitin aloituksen. En kuitenkaan vietä täällä 24/7 vttuilemassa tuntemattomille. Kaikki keskustelijat tässä oli sivusta. Ne on aina. Ne tyhjäpäät tulee tänne vastailemaan aina. Menen pois. ap
Koetko sinä naisena esiintyvä äijä, että älysi lisääntyisi jotennin eksplonentaalisesti jos olisit nainen? Aika paha alemmuuskompleksi nääs
Hyvinkin mahdollista, en odottanut sinusta insinööriä.
mitäs me nokkelat nyt sitten tässä. moni jää jalkoihin ku pistelee haha
Kaltaisessasi urpossa ei ole mitään nokkelaa, ellei tuota sisään ja uloshengitystä oteta huomioon.
😂😂😂 HEH HEH 😂😂😂
Ja onko sinulla jokin geimi sitten tätä naiseksi olettamaasi kohtaan, joka on oikeasti mies? Vaikuttaa hyvin ryhdikkäältä meiningiltä
Ainoa mikä sinulle antaa ryhtiä, on se ruskea jarruraita siellä housujesi takasaumassa.
😂😂😂 HEH HEH 😂😂😂
Juu juu, eli myönnätkö kauttarantain pelaavasi jotain naista vastaan alikehittynyttä populismipeliä? No ei vaan ätmihän se siinä tällä kertaa ärsyyntymässä naisen esittämisen manitsemisesta
Varmasti normaalilla ihmisellä ei ole ennakkoluuloja. Kaikilla ihmisillähän on hyviäkin puolia, siis normaaleilla ihmisillä. Eikä kukaan ole supersankari, vaan tavallinen ihminen. Voi hyvin!
Jeejee