Olemme aviopari Järvelästä.
N27-vuotias 167cm 54kg
M28-vuotias 176cm 84kg.
Olemme olleet kolmenkimppaa 1N&2M yhden miehen kanssa 3vuotta nyt rouva on kertonut halusta olla isokaluisen miehen kanssa ainakin kerran.
Löydämmekö isokaluisen miehen toteuttamaan rouvan toiveen.
Miestä kolmanneksi
16
1615
Vastaukset 16
- Anonyymi
Riksussa olis terve ukm 63v oon luottamuksen arvoinen. Mittani 184 82 18 seisoo hyvin. Kokemusta kolmntena muutama kerta rouvat tykänneet ja mies myös tyytyväinen tapaamisen jälkeen.
- Anonyymi
Riksuun olisi hyvä tulla junalla.
Onko riksun papalla haluja ja paikkaa missä panisit 28-vuotiasta rouvaa.
Olisi asiallista löytää myös vakkari mies joka olisi useammin kanssani. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Riksuun olisi hyvä tulla junalla.
Onko riksun papalla haluja ja paikkaa missä panisit 28-vuotiasta rouvaa.
Olisi asiallista löytää myös vakkari mies joka olisi useammin kanssani.Voin ajella Järvelään luoksenne kun sovitaan milloin. Vakkariksi haluisin jossa luotto kohdillaan. T. Ukm 63v
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voin ajella Järvelään luoksenne kun sovitaan milloin. Vakkariksi haluisin jossa luotto kohdillaan. T. Ukm 63v
Voitko antaa s-pisti osoitteen niin jatketaan siellä.
T.28-vuotias rouva - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voin ajella Järvelään luoksenne kun sovitaan milloin. Vakkariksi haluisin jossa luotto kohdillaan. T. Ukm 63v
Mee niuvanniemeen akkas pettäjä
- Anonyymi
Voi näitä sairaita jotka eivät koskaan tavoita naisen lämmintä syliä, katkeruus purkaantuu sitten täällä meidän normaalien kiusaamiseen.
- Anonyymi
Tippuri tiina tietää buaahaa
- Anonyymi
Täältä löytyy 49-vuotias 182/84 mies Helsingistä. Kokemusta kolmantena puuhastelusta on ja kesämökki löytyy naapurikunnasta.
- Anonyymi
Työnnä koko tönö perseesees urpo
Tuuu Pohjanmaalle niin sormetan sua
- Anonyymi
Ei kannata pelkän sormetuksen takia pohjanmaalle lähteä.
- Anonyymi
Sormeta sitä rämesikaa hönö
- Anonyymi
Kuinkas se keskinäinen parisuhde noi toimii osaatteko yhtään mistään puhua keskenänne
- Anonyymi
moi!täs ois 40v mies rouvalle,urheilullinen ja rento,iso....
- Anonyymi
Miten sinuun saa yhteyden?
T. Kimpassa kauniimpi
- Anonyymi
Kiinostaisiko 36v mies läheltä mitat 173 103 16,5cm
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a490979- 57628
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o160583- 51555
Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä166548Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.233530Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.73489Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut20466Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta93451Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht187440