He's Back -stand up kiertue

Anonyymi-ap

PIEKSÄMÄKI! Lipuista on myyty jo yli 80%. Varmista paikkasi He's Back -stand up kiertueelle Pieksämäen Poleeniin 28. marraskuuta ja hanki liput ajoissa ennakkoon.

🎫 Viimeiset liput myy Lippu.fi
👉 https://www.lippu.fi/event/18737157

⏰ Showtime klo 18.00
Esityksen kesto 2h, sisältäen väliajan.
K13

Sami Hedberg päättää keikkataukonsa marraskuussa ja lähtee He’s Back -nimeä kantavalle kiertueelle. Esiintymispaikkoina toimivat tällä kertaa tuhansien henkien salien sijaan pienemmät klubit ja teatterit. Hedberg on kirjoittanut taukonsa aikana runsaasti uutta materiaalia. Syksyn kiertueella yleisöllä on mahdollisuus päästä kuulemaan ensi kertaa näitä tulevia klassikoita.

He’s Back -stand up kiertue saapuu Pieksämäen Kulttuurikeskus Poleeniin torstaina 28. marraskuuta.

🎫 Liput tulevat myyntiin torstaina 30.5. klo 9.00
👉 https://www.lippu.fi/event/18737157

"Odotan innolla, että pääsen taas esiintymään. Aivot on saatu hyvään tilaan tauon aikana ja on ollut aikaa miettiä uusia juttuja ja uusia kulmia. Fiilistelen edelleen paljon pienempiä saleja, joissa on intiimimpi tunnelma, joten on erittäin hienoa päästä pitkästä aikaa kiertämään myös niitä”, Hedberg intoilee tulevaa kiertuetta.

Esityksen kesto 2h, sisältäen väliajan.
K13

0

117

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. 20v on otettu kiinni

        Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
        Savonlinna
        142
        9417
      2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

        Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
        Maailman menoa
        673
        5374
      3. Kuka on menehtynyt?

        https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
        Kankaanpää
        27
        3729
      4. Mitä meidän välillä

        Tapahtuu lopulta?
        Ikävä
        47
        2563
      5. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

        16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
        Maailman menoa
        25
        2194
      6. 70
        1954
      7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

        https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
        Maailman menoa
        140
        1932
      8. Savonlinnan murhapolttaja romani

        Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
        Maailman menoa
        231
        1710
      9. Nainen, ota nyt rauhallisesti

        Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
        Ikävä
        139
        1454
      10. Ei me taideta

        Pystyä kokonaan olemaan erossa.
        Ikävä
        39
        1270
      Aihe