PIEKSÄMÄKI! Lipuista on myyty jo yli 80%. Varmista paikkasi He's Back -stand up kiertueelle Pieksämäen Poleeniin 28. marraskuuta ja hanki liput ajoissa ennakkoon.
🎫 Viimeiset liput myy Lippu.fi
👉 https://www.lippu.fi/event/18737157
⏰ Showtime klo 18.00
Esityksen kesto 2h, sisältäen väliajan.
K13
Sami Hedberg päättää keikkataukonsa marraskuussa ja lähtee He’s Back -nimeä kantavalle kiertueelle. Esiintymispaikkoina toimivat tällä kertaa tuhansien henkien salien sijaan pienemmät klubit ja teatterit. Hedberg on kirjoittanut taukonsa aikana runsaasti uutta materiaalia. Syksyn kiertueella yleisöllä on mahdollisuus päästä kuulemaan ensi kertaa näitä tulevia klassikoita.
He’s Back -stand up kiertue saapuu Pieksämäen Kulttuurikeskus Poleeniin torstaina 28. marraskuuta.
🎫 Liput tulevat myyntiin torstaina 30.5. klo 9.00
👉 https://www.lippu.fi/event/18737157
"Odotan innolla, että pääsen taas esiintymään. Aivot on saatu hyvään tilaan tauon aikana ja on ollut aikaa miettiä uusia juttuja ja uusia kulmia. Fiilistelen edelleen paljon pienempiä saleja, joissa on intiimimpi tunnelma, joten on erittäin hienoa päästä pitkästä aikaa kiertämään myös niitä”, Hedberg intoilee tulevaa kiertuetta.
Esityksen kesto 2h, sisältäen väliajan.
K13
He's Back -stand up kiertue
Anonyymi-ap
0
104
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1265646
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai974857Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1404814Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3932390- 1312320
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv21997- 1091886
- 2561617
- 3821363
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.601213