Kaipaan rakkautta

Mutta en keneltä tahansa. Haluaisin rakkautta vain kaivatultani. 😔
23674
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Tule tänne sieltä niin saat omppua teetä ja haleja

Äänestä

Kuka tahansa ei käy ?

Äänestä
  • Kerro se hälle, eikä vaan tänne?

    Äänestä

Tule tänne upotan sut tissien väliin et saa happea vasta kun minä annan luvan hengittää

Äänestä

Minäkin voisin aivan hyvin olla yhdelle naiselle hänen rakas miehensä. Mutta en tiedä onko se ikinä mahdollista.

Äänestä
  • Millainen mies voitko jonkin tunnisteen itsestäsi laittaa?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Millainen mies voitko jonkin tunnisteen itsestäsi laittaa?

    Tummempihiuksinen mies.

    Hän nainen olisi ollut minulle kaikki.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Tummempihiuksinen mies.

    Hän nainen olisi ollut minulle kaikki.

    Kuinka pitkä olet?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Kuinka pitkä olet?

    Paljon yli keskipituuden mutta en yli 2m.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Kuinka pitkä olet?

    Alle keskimittainen, eli pitkäksi ei voida sanoa

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Paljon yli keskipituuden mutta en yli 2m.

    Onko nainen samanpituinen vai lyhyt?

    Äänestä

Nyt kuule!!

Äänestä

No joopa joo et osaa mitään muuta kuin pelleillä

Äänestä

Sama täällä. Haluan vain hänet...❤️‍🔥

Äänestä
  • Niin minäkin hänet haluisin❤️‍🔥 toivottavasti molemmat saa sen onnen joskus. Hyvät jatkot ja onnea sulle 👍

    Äänestä

Sä veit jo pelleilysi maxsimi tasolle toivottavasti et enään ota ikinä yhteyttä en todellakaan kaipaa tuollaista ilki kurista ihmistä tälläselle täytyy tulla loppu en katsele tuollaista pelleily jos haluat mennä pelleileen niin mene sirkukseen eikö laulukin oo tehty valitettavasti kaikki ihmiset nykyään pelleilee ja ajattelee vain omaa itseään teillä on ollut hiono kasvstus

Äänestä

Niin, vain hänelle haluaisi ehdottaa vaikka mitä, mutta se ujous...
Tummahkolle, kiltille vanhemmalle.

Äänestä
  • M ja Helsinki ?

    Äänestä

  • xxxx Lahti?

    Äänestä

Varmasti löytyy muitakin parahultaisia jos tuo on yksipuolista.

Äänestä

Pilluton yö

Äänestä

Itseppä sä pelleilit kanssani ja se oli sulta viimeinen ja ainoa pelleily mä en ole sinun kanssa enään missään tekemisissä kun olet alusta asti ollu tuollainen ärsyttävä nainen onbeksi nyt on kevyt ja mukava olo ei tarvitse enään mistään olla huolissaan mulle on ihan sama vaikka kuolisit

Äänestä

S,haluan tuntea pillusi voiman, t:J.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta en keneltä tahansa. Haluaisin rakkautta vain kaivatultani. 😔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu