En ole koskaan ollut näin kiinnostunut kenestäkään kuin nyt sinusta. Se tekee kaikesta vaikeaa kun ajattelen kaikkea mitä minussa oikein saat heräämään. Unelmia, tunteita ja tuoksuja. Voi luoja kuinka rakastan sitä kun tunnen läsnäolosi.
Uskon meihin ja luotan sinuun. Myös itseeni suhteeseesi.
Tehdään parhaamme toisillemme. Uskotaan toisiimme ja pian olemmekin toistemme sylissä. Ihanan parasta lauantai päivää sinulle naiseni🤍.
Uskon meihin ja luotan sinuun. Myös itseeni suhteeseesi.
Tehdään parhaamme toisillemme. Uskotaan toisiimme ja pian olemmekin toistemme sylissä. Ihanan parasta lauantai päivää sinulle naiseni🤍.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Aika harhainen saa olla, että tuon omii. Onnea matkaan.
Eihän näitä miehen liirumlaarumeita kukaan olikaan itse se näihin vastailee sentimemtaalisia. Mutta kyllä ennemmin kannattaa katkaista vaikka raaja ja jättää se halittavaksi näin karkeasti sanoen
Tällaiset aloitukset synnyttää monissa harhoja, jotka enemmän haitaksi kuin hyödyksi. Ruokkii vääriä asioita ja siten epäonnistumisen mahdollisuudet kasvaa. Usko ja toivo hyviä asioita kohtaa laantuu ajan kanssa. Puhukaa mielummin toisille, se avaa silmiä parempaan.
Niinpä. Tää on aika lailla hämmentävää miten täällä kirjoitellaan jollekin kuin omalle rakkaalle (mutta sellaista ei kuitenkaan todellisuudessa ole muutoinhan ei tänne kirjoittelisi) ja sitten vastaillaan itse siihen vastakkaisena sukupuolen edustajana. Eikö elämässä mitään muuta enää ole ehkä?
Ihana kirjoitus. Voisin sanoa hänelle täysin samoin.
Tiesin jo ensi hetkestä lähtien että meillä tulee synkkaamaan hyvin.
Piti taas noitavaistot paikkansa. 🧡
Höpö höpö- Ota rauhoittavaa vaikka.
😊🤭♥️🐇
Sitä parempaa tunnetta ei olekaan. Mutta nyt on hyvä olo sain nukuttua tosin kellon ympäri melkein. Joskus kun nukkunut hyvin tuntee herätessään todella levenneensä. On siis nukkumista ja ”nukkumista”. Nykyisin näen hänestä unia jopa sieltä missä nähty ja se on ihan oma maailmansa. Siellä sattuu ja tapahtuu, mutta suututtaa kun en muista kuin pieniä välähdyksiä niistä unista. Niissä jutellaan kovasti. Metsään lähden nyt retkelle ja uimaan. Mukavaa viikonloppua🌼
Juu nukuin tietysti. Viikko sitten sain piristävää, niin alko valvominen, eilen sitten sain uuden reseptin väsyttävää lisäksi, niin tuli uni. Ei voitu kerralla laittaa molempia lääkkeitä, kun jos ois tullut jotain oireita, niin ei ois tiennyt kummasta pilleristä. No nyt sit tosiaan näin päin ja oli taas kaasu pohjassa kuinkas muutenkaan. Tällasta balanssia täällä. -nuorallatanssija
No jos sulla on sellaset mömmöt niin onnea sulle! Mulle riittää ihan normaalit vitamiinit.
Kiitos samoin Kulta Rakas❤️🤍Minulla on myös luotto meihin ja luotan myös itseeni sinun kanssasi. En epäröi ollenkaan😏 Tuot todella hyvää oloa ja mieltä minun elämääni. Ihanaa kun olet💋
Miksi et kerro hänelle suoraan?
Lässyn lässyn. Näitä on luettu täältä joka lauantai ja vähän muinakin päivinä. Pelkkää oman tekstin ihannointia.
Olen täysin samaa mieltä!
Niin ja jos kirjoittelee myös naisena täällä eli vastailee omiin viesteihin niin olisko naisten aliarvioimista etteivät muka huomaisi ettei ole naisen tekstiä kun on niin yliampuvaa.
Pahanilmanlinnut ovat taas päässeet tänne ja levittävät pahaa tuulta tänne. Kaunista on aina kiva lukea, mutta pahanilmanlintujen tuhahduksia ei.
Voi, oisitpa mun kaivattu, mutta tuskin olet.
Tunsin kans hänen läsnäolon tänään...
Minäkin tunnen samoin. On niin hyvä olo sinusta mies. Tahtoisin läheisyyteesi ja syliisi painautuisin. Minäkin uskon, että meillä olisi ihanaa yhdessä.