Miksi Kylmis vihasi itseään?

Anonyymi-ap

Olisi mieluummin vihannut Tissua tai kunniakansalaisia.

8

387

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kylmis oli mortaalisesti riippuvainen alkoholista ja lääkkeistä. Lopulta hän näytti jo mädäntyneeltä. Olisi kuulunut pakkohoitoon.

    • Anonyymi

      Kylmis on elossa ja voi hyvin. Ei vain käy enää täällä sontatunkiolla, kun sillä on parempaakin tekemistä kuin täällä idiooteille vastailla.

      • Anonyymi

        En usko ellei Santeri vahvista todeksi tätä tai Kylmis itse.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En usko ellei Santeri vahvista todeksi tätä tai Kylmis itse.

        Mitenpä vahvistat, kun eivät käy enää täällä, eivätpä mitenkään. Eikä youtubeenkaan ole mitään tiedotteita tulossa sontiksien käskystä.


    • Anonyymi

      Nykyisin päihde- ja mielenterveysongelmaiset jätetään heitteille.
      Apu olisi auttanut myös pörröpään tapauksessa.
      Kukaan normaali henkilö ei voisi asustaa niin törkyisessä ja huonekaluttomassa murjussa.
      Hoitokodissa olisi siisti huone ja uusi läppäri odottamassa myös bentsoja ja neuroleptejä olisi tarjolla. Sängyssä olisi turvavyöt ja yöhoitaja vahtisi turvallisuutta.
      Päivisin olisi tiedossa terapiaa, pallopelejä,liikuntaa ja bussiretkiä kiintoisiin kohteisiin kuten esim. luontoon ja maatiloille.
      Iltaisin katsottaisiin tvtä yhdessä. Ruoat olisivat ensiluokkaisia samoin lääkkeet. Vieroitusoireet hoidettaisiin kivuttomasti runsaalla lääkityksellä heti aluksi. Kannattaisi harkita.

    • Anonyymi

      Olisin minäkin vihannut, jos olisin näyttänyt häneltä.
      Turpahaivenet, liskon aivot, viinakset loppu ja lompakko tyhjä. Ainut edes hetken lämmin asia elämässäsi on lätäkkö, jonka päällä istut. Ainut saavutus elämässäsi on saviruukku, jonka päällä istut.
      Ainut pysyvä muisto sinusta on sosiaalivirkailijan painajaisunet.

    • Anonyymi

      Varma huhu kertoo, että Maikkulan miehet ovat olleet jo pitkään Peltolassa lataamassa akkuja.

      • Anonyymi

        Mutta Santeri sanoi, että hänellä ei ollut varsinaisesti päihde ongelmaa eikä kärpäsiä päässä niin kuin Kylmiksellä, pelkkä virus vain.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      209
      2239
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      164
      1479
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      227
      1101
    4. Kuinka lähellä hän asuu?

      🤗
      Ikävä
      60
      965
    5. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      57
      951
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      71
      937
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      72
      851
    8. 93
      797
    9. Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!

      Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta
      Pyhäjärvi
      120
      741
    10. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      200
      717
    Aihe