Vaimoni suostui ensikertaa antamaan meidän kaverille pillua.
Vaimo jännitti kun odotimme kaveria panemaan häntä.
Vaimo vapisi kun kaverin kanssa riisuimme häntä.
Pidin vaimoani kainalossa kun kaveri nuoli pillua, hän jopa hymyili kunnes kaveri alkoi levittää sääriä ja sai kalun pillun huulille.
Vaimo oli kauhuissaan mutta sain hänet rauhoittumaan.
Levitin vaimoni sääret ja vinkkasin kaverin panemaan vaimoani ja pikkuhiljaa vaimo alkoi rauhoittua.
Suutelen vaimoani toisen pannessa häntä.
Nyt vaimo jo ehdottelee kenen kanssa hän haluaa panna, joudun itse kuitenkin pyytämään miehet panemaan vaimoani koska vaimon rohkeus ei riitä siihen vielä nyt kuitenkin päästää miehet panemaan ilman ongelmia.
Vaimoni eka vieras mies
4
1976
Vastaukset
- Anonyymi
Muistan kun ekan vieraan pyysimme kotio, vaimoa myös jännitti laittoi pöytään kahvi kuppeja ja leivoksia. Seksi asu päällä jonka yhdessä kävimme ostamassa, sitten ovikello soi vaimo meni avaa oven. Mikä näky kun keski ikäinen mies näki vaimoni, katsoi kiihottuneena vaimoa. Halasi pitkään saman tein vaimo painautui aivan kiinni. Mies kehui olet kaunis ja seksikäs johon vaimo komee olet myös. Kahvilla pöydässä miehen käsi siirtyi vaimon reidelle, kiihottavaa katsoa kun hyväili reittä jutellessa. Vaimo oli valmis näin silmistä, kohta vaimon käsi hyväili miehen etumusta. Kysyin haluatteko siirtyy makkariin nauttii toisistanne, molemmat katsoivat toisiaan vaimo nousi pöydästä otti miehen kädestä sanoi mennään. Ovi meni kiinni jonkun ajan päästä alkoi vaimo voihkimaan äänekkäästi.
- Anonyymi
Minunkin olisi ehkä pitänyt antaa vieraan ja vaimon panna ensin kaksistaan.
- Anonyymi00008
Vaimoni ka vieras oli yhteinen tuttumme. Naivat kahdestaan ja sain naidun vaimon kotiin.
- Anonyymi00011
Onko sulla paha olla kun olet noin negatiivinen ja paha?
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651586
- 104921
- 75743
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16605ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40537Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m158486Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;187426- 26419