Onko kokemuksia metallisista penisrenkaista? Kumisia on kokeiltu; toimii sinällään, mut edellyttää melkein alkanutta erektiota. Rajoitteena myös rajallinen pitoaika, kun ovat aika napakoita.
Ajatus kokeilla metallista, jos pystyisi pitämään vaikka nakurannalla tms. Eli, jos haluaa vain lisätä näyttävyyttä, miten koko kannattaa valita? Pitoaika saisi olla siis kumista pidempi. Magneetilla vai ilman? Tuleeko renkaan yltää kassien taakse, vaiko ei?
Lisäksi, onko tämä enempi gay-miesten "koodi" nakurannalla?
Metallinen penisrengas
9
1140
Vastaukset
- Anonyymi
Alkuun tuntui että kalu räjähtää sen verran kovaa puristaa.
Sitten kun tottui niin taivaallinen tunne naida kivikovalla kalulla.
Kestän pitkään ja nainen huutaa nautinnosta.
Etusormi menee väliin kalun ollessa lepotilassa.
Rasvaan kaluni suht rasvaisella perusvoiteella ennen renkaan "asennusta".
Näin kalu on liukas ja rengas on helpompi poistaa.
Panen naista takaapäin ja nautin näkymistä. Nainen laittaa liukuvoidetta turvonneen kyrpäni varrelle ja terskan päälle ja alkaa hitaasti runkkaamaan.
Kuumaa spermaa valuu pitkin käsivartta orgasmin tullessa. - Anonyymi
Tänään tässä vapaapäivänä heräsin oikeastaan samoihin aikoihin kuin vaimokulta lähti töihin.
Oli koleaa niin lämmitin hiukan takkaa.
Istuin siinä takan lämmössä ja aamutakin helma alkoi pullistella.
No mikäs se siellä ku oma vehje siellä huomenta vaan tervehti.
Hillitsin kiihotusta ja kävelin makkariin ja hain rasvapurkin ja metallisen penisrenkaani.
Laitoin kulliin hiukan rasvaa ja asetin renkaan kyrvän tyveen ja kassien taakse.
Nyt istahdin lepotuoliin ja avasin kylpytakin.
Lisäsin pari puuta ja nojauduin tuolissa taaksepäin.
Nyt annoin kalulleni luvan paisua ja voi veljet miten se paisuikaan!
Lisäilin rasvaa kyrvän varrelle ja hitaasti levittelin rasvaa vehkeeseeni.
Nyt kalu oli täydessä juhlakunnossa ja nytkähteli huojuen. Terska kiilsi kauniin punaisena ja kiimalimaa valui virtsaputkesta.
Annoin kyrvän huojua ja nytkähdellä takkatulen lämmössä ja aina välillä pyöräytin terskaa kourassani.
Runkkasin hitaasti kyrpääni ja puristelin kovettuneita kiveksiä.
Nautin kiihotuksesta ja annoin ajan kulua.
Kävin hakemassa lisää kahvia ja tulin takaisin.
Hieroin ja runkkailin kaluni uudestaan kovaksi.
Annoin kiihotuksen mennä ohitse ja kävin nukkumaan.
Heräsin lounaalle ja toistin session. Nyt olin jo laueta mutta sain himoni kuriin ja kalun pehmeäksi.
Vielä ennätin kaksi kertaa pitää runkkusession kun vaimo tuli kotiin.
Istuin takan ääressä kalu kivikovana ja punaisena.
Vaimo kyykistyi eteeni ja vei suuren terskani kuumaan suuhunsa ja huokaisin himosta.
Hän imi kaluani hetken aikaa ja sanoi "kiitos kuvista kulta"
Olin lähetellyt kullikuvia vaimolle pitkin päivää ja kirjoitellut riettaita viestejä.
Vaimokulta nousi ylös, otti kyrvästäni kiinni ja veti minut penkistä ylös.
Kävelimme kodinhoitohuoneeseen jossa vaimo laski housut ja pikkarit lattialle.
Hän nojasi työtasolle ja käski naida takaapäin.
Työnnyin kuumaan ja limaiseen vittuun ja aloin hitaasti naida.
Aluksi työntelin hitaasti ja vain kaluni kärjellä, sain rouvaa kosteammaksi ja kuumemmaksi.
Nyt työnsin kaluni pohjaan asti ja aloin nussia syvälle ja kiihdytin hiukan tahtia.
Olin nainut vasta muutaman minuutin kun aloin tuntea tulevan orgasmin enteitä.
Ähisin etten taida enää kestää kauaa kun vaimo sanoi että anna palaa!
Otin rouvaani rajusti käsistä kiinni ja aloin naida kovaa ja syvälle.
Yllättävän pitkään jaksoin kuitenkin naista rynkyttää kunnes en enää kestänyt ja tunsin spermalastin lähtevän liikkeelle.
Vedin kyrvän ulos pillusta ja puristin kovaa.
Spermaa roiskui pitkin toimistojakun selkää ja hiuksia.
Kyrpäni sylki kuumaa limaa uskomattoman lastin vaimoni päälle.
Huohottaen työnsin liukkaan kyrpäni vielä kerran pillun uumeniin ja ihailin työni tulosta.
Vaimokin suoristeli hiuksiaan ja naurahti " tais pojalle tulla pyykkipäivä "- Anonyymi
Jaahas spede on taas lukenut isojen poikien lehtiä uutterasti buaahaa
- Anonyymi
Kokeile porojen kuohitsemiseen tarkoitettuja vempaimia, mutta jätä se veitsi pois. Neuvoja saat paliskunnilta!
- Anonyymi
Kuohi ittes luuseripelle
- Anonyymi
Noiden kanssa hyvin käy ni ainoa joka sen metallisen voi poistaa on lääkäri jos meinasit voivas mulkkuas muuhunkin vielä käyttää kun kusemiseen
- Anonyymi
Kokemusasiantuntija?
- Anonyymi
Oon alkanut pitään metallista terskarengasta lähes aina ja koko ajan. Eli pidetään terskan juuressa. Se on sen verran ahdas ettei putoa kun erektio katoaa. Mut stondis on aika jämäkkä... Välillä pidän pari milliä isompaa myös tyvessä. Ovat mielestäni paremmat kuin kumiset tai silikoniset. Terskarengas mahtuu myös esinahan alle, sinne se toisinaan menee itsestään. Aamulla herätys on kohtuu, sanoisinko että kova, en oo huomannut mitään ongelmia pitää yön yli. Ei saa tosin olla liian tiukka.
- Anonyymi
Älkee pelleilkö niitten metalrenkaitten kanssa, jouvutte palomiehet kutsumaan apuun ja rälläköimään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2722410Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä2991299- 1081201
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831201Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581155Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi811096- 44962
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67897Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22860- 33767