Onko kokemuksia metallisista penisrenkaista? Kumisia on kokeiltu; toimii sinällään, mut edellyttää melkein alkanutta erektiota. Rajoitteena myös rajallinen pitoaika, kun ovat aika napakoita.
Ajatus kokeilla metallista, jos pystyisi pitämään vaikka nakurannalla tms. Eli, jos haluaa vain lisätä näyttävyyttä, miten koko kannattaa valita? Pitoaika saisi olla siis kumista pidempi. Magneetilla vai ilman? Tuleeko renkaan yltää kassien taakse, vaiko ei?
Lisäksi, onko tämä penisrengas enempi gay-miesten "koodi" nakurannalla?
Metallinen penisrengas
5
548
Vastaukset
- Anonyymi
Vedä pääs yli ja pakene vuorille apinoita naimaan
- Anonyymi
Kukas sinua reppanaa pakeneis mihinkään. Sä et sieltä peräkammaristas liikahda mihinkään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kukas sinua reppanaa pakeneis mihinkään. Sä et sieltä peräkammaristas liikahda mihinkään.
Sää mää ja bää kuppaa peräkamarissa buaahaa
- Anonyymi
Vedä putkiklemmari mulkun ympärille,
sitä on hyvä säätää tarpeen mukaan.🤣😂
- Anonyymi
En muista mistä tilasin, kotimainen verkkokauppa kumminkin. Hae hakusanalla terskarengas, on monen kokoisia. On tärkeää että se on sopiva. Jos on iso niin ei pysy ilman seisokkia. Jos liian pieni niin et saa pois jos tarvii saada pois ja on seisokki päällä. Ja alkaa tuska jos on liian pieni. Käytän kahta, toinen tyvessä ja toinen terskan juuressa. Ja käytössä sellainen malli mikä ei ole umpinainen, siinä on kaksi palloa. Ymmärrät kun näät kuvan. Tuossa myös se hyvä puoli että veri ja siemensyöksy kulkee noiden pallojen välistä. On monesti myös yön yli, ei ole haitannut kun on sopiva. Aamulla onkin aivan jäätävä stondis😄 ja orgasmi on aivan huikea! Kannattaa siis samalla tilata monta kokoa, kun löytää sopivan kokoisen niin sopimattomat joutaa pois. Nakurannalla en oo käyttänyt, julkisessa saunassa kyllä... Terskan alla oleva voi olla vaikka aina esinahan alla, ei ole ollut haittaa. Tuo tyvessä oleva voi herättää ihmetystä jos muut sattuu huomaamaan. Oon niin noihin tottunut etten kiinnitä renkaisiin huomiota. Joskus jää siis vahingossa paikalleen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä432287Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi2402072- 1111548
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1441291- 1151227
PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1381124Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://271117- 741009
- 65973
- 70960