Metallinen penisrengas

Anonyymi-ap

Onko kokemuksia metallisista penisrenkaista? Kumisia on kokeiltu; toimii sinällään, mut edellyttää melkein alkanutta erektiota. Rajoitteena myös rajallinen pitoaika, kun ovat aika napakoita.

Ajatus kokeilla metallista, jos pystyisi pitämään vaikka nakurannalla tms. Eli, jos haluaa vain lisätä näyttävyyttä, miten koko kannattaa valita? Pitoaika saisi olla siis kumista pidempi. Magneetilla vai ilman? Tuleeko renkaan yltää kassien taakse, vaiko ei?

Lisäksi, onko tämä penisrengas enempi gay-miesten "koodi" nakurannalla?

6

1577

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vedä pääs yli ja pakene vuorille apinoita naimaan

      • Anonyymi

        Kukas sinua reppanaa pakeneis mihinkään. Sä et sieltä peräkammaristas liikahda mihinkään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kukas sinua reppanaa pakeneis mihinkään. Sä et sieltä peräkammaristas liikahda mihinkään.

        Sää mää ja bää kuppaa peräkamarissa buaahaa


      • Anonyymi

        Vedä putkiklemmari mulkun ympärille,
        sitä on hyvä säätää tarpeen mukaan.🤣😂


    • Anonyymi

      En muista mistä tilasin, kotimainen verkkokauppa kumminkin. Hae hakusanalla terskarengas, on monen kokoisia. On tärkeää että se on sopiva. Jos on iso niin ei pysy ilman seisokkia. Jos liian pieni niin et saa pois jos tarvii saada pois ja on seisokki päällä. Ja alkaa tuska jos on liian pieni. Käytän kahta, toinen tyvessä ja toinen terskan juuressa. Ja käytössä sellainen malli mikä ei ole umpinainen, siinä on kaksi palloa. Ymmärrät kun näät kuvan. Tuossa myös se hyvä puoli että veri ja siemensyöksy kulkee noiden pallojen välistä. On monesti myös yön yli, ei ole haitannut kun on sopiva. Aamulla onkin aivan jäätävä stondis😄 ja orgasmi on aivan huikea! Kannattaa siis samalla tilata monta kokoa, kun löytää sopivan kokoisen niin sopimattomat joutaa pois. Nakurannalla en oo käyttänyt, julkisessa saunassa kyllä... Terskan alla oleva voi olla vaikka aina esinahan alla, ei ole ollut haittaa. Tuo tyvessä oleva voi herättää ihmetystä jos muut sattuu huomaamaan. Oon niin noihin tottunut etten kiinnitä renkaisiin huomiota. Joskus jää siis vahingossa paikalleen.

    • Anonyymi00009

      Rosteria pampuloilla hyvä

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      66
      4454
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      104
      3727
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      108
      3341
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      21
      1896
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      68
      1893
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1139
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      89
      903
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      49
      851
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      108
      834
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      23
      774
    Aihe