tienata ?
Onpassivessa, wincapitassa, Oncoinissa....
Kaikiin liityytän kun juodaan pullo Gambiinaa tai salkku coop-olutta. Se on hyvää pisnestä, ajatukset on 2100-luvulla kun internetissä mäjähtää !
Köyhät makaa haudassa kun me tienaajat katotaan youtube-viteoita, hah hah haa. Se parhaiten nauraa joka viimeksi nauraa, heh hah.
Miksi verkostokusutuksissa pitäisi
5
385
Vastaukset
- Anonyymi
Ei niissä ikinä tienaakaan. Helmannilla on 25 vuoden kokemus.
- Anonyymi
Ennen vanhaan oli näitä nyhveröille ja peräkammarinpojille tarkoitettuja kusetuksia, joissa saattoi saada jotakin takaisin.
Tänä päivänä meno on ihanan armotonta, kaikkia kusetetAn ja himovärvääjätkin jäävät tyhjin käsin.- Anonyymi
Sen vuoksi varmaan vähänkin järkeä omaavat lopettavat nämä touhut. Olihan täälläkin ennen vanhaan edes jonkinlaista keskustelua tunkkien kanssa. Nyt on jäljellä enää nämä pahnanpohjimmaiset, jyrit ja pekut ja helmannit, joiden äly ja järki ovat pulun tasolla. Vai oletko kuullut heiltä ensimmäistäkään järkevää lausetta? Aivan!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sen vuoksi varmaan vähänkin järkeä omaavat lopettavat nämä touhut. Olihan täälläkin ennen vanhaan edes jonkinlaista keskustelua tunkkien kanssa. Nyt on jäljellä enää nämä pahnanpohjimmaiset, jyrit ja pekut ja helmannit, joiden äly ja järki ovat pulun tasolla. Vai oletko kuullut heiltä ensimmäistäkään järkevää lausetta? Aivan!
"Mitä sitten?"
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Mitä sitten?"
Juuri näin! Tämä on lahkolaisen tyypillinen vastaus mihin tahansa kysymykseen tai kommenttiin. Toinen vaihtoehto on kuvitteellisen henkilön "Pepen" toilailut siellä tai täällä. Tällä ehkä viitataan tietokirjailija Petteri Järviseen. Automaattinen Tienaaminen Oy:n toimitusjohtaja Suominen pahastui hänelle perin juurin, kun hänen nimensä mainittiin Järvisen blogissa. Se oli kuulemma henkilötietojen jakamista.
Suomisella on kovin, kovin erikoinen käsitys siitä mitä ovat henkilötiedot.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718