Tanssiravintola Helsingissä?

Anonyymi-ap

Tulossa vaimon kanssa hotelli-viikonloppua viettämään Helsinkiin lauantaina 14.9. Löytyykö tanssiravintola missä vaimoa voisi "tansittaa"....

16

1220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Riippuu paljon tanssiparin ikäluokasta. Mutta Helsingissä ei ole yhtäkään nimenomaista tanssiravintolaa, kuten periferiassa vieläkin on.

      • Anonyymi

        Ok, kiitos tiedosta.


    • Anonyymi

      Hyvä paikka on Hotelli Vantaa Tikkurilassa jahka remontti jo valmis. Takavuosina oli tunnettu parittelupaikka varatuille rouville, meidän sai kolmea vierasta viikonloppuna ja pari miestä nahisteli keskenään tanssivuoroista vaimoni kanssa.
      Siellä ymmärretään hyvin vaimon lainaajia, onnea metsästykseen.

    • Anonyymi

      Ai niin, kiitos tiedosta 👍😃

    • Anonyymi

      Rymy-Eetu Erottajankadulla voi ehkä tulla kyseeseen.

      • Anonyymi

        Kiitos, se on varmaan hyvä vaihtoehto.


      • Anonyymi

        Kaarle XII, Kasarmikatu 40. Sunnuntaina suljettu. Enempi alle 35v paikka.
        Mummotunneli, Aleksanterinkatu 46. Sunnuntaina suljettu. Enempi yli 50v paikka.


    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Nuo ovat kaikki sodomia räkälöitä.


    • Anonyymi

      Pah! Yritä uudelleen.

      • Anonyymi

        Nuo kaikki ovat sodomia räkälöitä.


    • Anonyymi

      Väkivalta ja vaimon hakkaaminen vasta sairasta onkin tulen muitten tuomitseminen, jokaisella oikeus omaan seksuaaliseen identeettiin. Vain typerykset/sivistymättömät ihmiset luulevat omistavansa.oikeuden toiseen ihmiseen, tervetuloa keskiajalta vapaaseen 2020 luvulle.
      Pysy poissa näiltä sivuilta kerran et osaa olla tuomitsematta, miksi roikut täällä mollaamassa kerran se ottaa noin koville.

      Asia on seksuaalinen leikki eikä suinkaan kyse kyvyttömyydestä, ottaisit selvää roolileikeistä ennenkuin tulet tänne aukomaan kipeää päätös.

    • Anonyymi

      Kiitokset ehdotuksista.
      Edellisen kirjoittajan samaa mieltä. En ymmärrä minkä takia näille sivuille pitää typeryyksiä kirjoittaa.

    • Anonyymi

      Tehkää parannus.

      • Anonyymi

        Vedä paska huuleen jeesustelija


    • Anonyymi

      Psylogina olen samaa mieltä, tosin saan palkkani siitä kun potilaat jäävät(useimmiten omasta syystään) ilman seksiä ja tyhmä yhteiskunta suostuu maksamaan minulle näitten ressukoiden kuuntelimesesta 250e/h.
      Vaan en voi sanoa, että sivisty, käy suihkussa päivittäin ja pese hampaasi eikä vaatteiden uusiminen tai pesu olisi pahitteeksi.
      Nämä, yleensä alkkariksi aikovat/päätyvät, tuovat minulle erittäin leveän leivän pöytääni ( myöskin uudella Mersulla ajaminen on kivaa, kun yhteiskunta tämän hyväksyy).

      Kuitenkin, tämä epäsosiaalinen porukkaa haluaa horjuttaa normi-ihmisen arjen ja mieltymyksen vaikka se ei ole pois heidän olemattomasta seksielämästä muutenkaan.

      Heille dopamiinihormooni erittyy tällä tavoin aivokuoreen uhriaan tuntematta, tästä he saavat omat kikcinsä ilman naista.

      Olikin tosi viisasta puhetta tuo aiemmin, sillä väkivalta on lailla tuomittua, mutta vaimon lainaaminen ei. Mustasukkaisuus on terveydellisesti sairaaksi luokiteltu ja viimeisessä 10:ssä vuodessa siihen on kuoltua 180 kertaa, silti nämä häiriköt ihannoivat puolison tappamista kuten rakastajan eikä elinikäinen haittaa yhtään.

      Ihan oikeasti, harrastakaa ryhmäseksiä jos tunnette niin eikä vaimon lainaaminen ole väärin, mutta väkivalta on jo laillistekin. Näitten mollaajien elämästä ei voi olla millään tavalla pois, jos antaa vaimonsa vieraalle miehelle eikä se tosiaan kuulu kellekään toisten identiteetti.

      Pysykää poissa, te jotka haluatte kieltää muitten nautinnon sillä ei teitä siihen sänkyyn kutsuta. Muualla Euroopassa cuckoldjutut ovat aivan normaalia muttei täällä juntta Suomessa.
      Toisaalta hyvä itselleni, kun jaksatte raivota ja Kela maksaa minulle jo kohta Bentleyn. Tämä on seksisairas valtio. Nick: Merimas

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      82
      7671
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      129
      3059
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      156
      1923
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      74
      1731
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      131
      1579
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      173
      1511
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      132
      1212
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      80
      904
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      50
      834
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      53
      784
    Aihe