Tanssiravintola Helsingissä?

Anonyymi-ap

Tulossa vaimon kanssa hotelli-viikonloppua viettämään Helsinkiin lauantaina 14.9. Löytyykö tanssiravintola missä vaimoa voisi "tansittaa"....

16

1000

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Riippuu paljon tanssiparin ikäluokasta. Mutta Helsingissä ei ole yhtäkään nimenomaista tanssiravintolaa, kuten periferiassa vieläkin on.

      • Anonyymi

        Ok, kiitos tiedosta.


    • Anonyymi

      Hyvä paikka on Hotelli Vantaa Tikkurilassa jahka remontti jo valmis. Takavuosina oli tunnettu parittelupaikka varatuille rouville, meidän sai kolmea vierasta viikonloppuna ja pari miestä nahisteli keskenään tanssivuoroista vaimoni kanssa.
      Siellä ymmärretään hyvin vaimon lainaajia, onnea metsästykseen.

    • Anonyymi

      Ai niin, kiitos tiedosta 👍😃

    • Anonyymi

      Rymy-Eetu Erottajankadulla voi ehkä tulla kyseeseen.

      • Anonyymi

        Kiitos, se on varmaan hyvä vaihtoehto.


      • Anonyymi

        Kaarle XII, Kasarmikatu 40. Sunnuntaina suljettu. Enempi alle 35v paikka.
        Mummotunneli, Aleksanterinkatu 46. Sunnuntaina suljettu. Enempi yli 50v paikka.


    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Nuo ovat kaikki sodomia räkälöitä.


    • Anonyymi

      Pah! Yritä uudelleen.

      • Anonyymi

        Nuo kaikki ovat sodomia räkälöitä.


    • Anonyymi

      Väkivalta ja vaimon hakkaaminen vasta sairasta onkin tulen muitten tuomitseminen, jokaisella oikeus omaan seksuaaliseen identeettiin. Vain typerykset/sivistymättömät ihmiset luulevat omistavansa.oikeuden toiseen ihmiseen, tervetuloa keskiajalta vapaaseen 2020 luvulle.
      Pysy poissa näiltä sivuilta kerran et osaa olla tuomitsematta, miksi roikut täällä mollaamassa kerran se ottaa noin koville.

      Asia on seksuaalinen leikki eikä suinkaan kyse kyvyttömyydestä, ottaisit selvää roolileikeistä ennenkuin tulet tänne aukomaan kipeää päätös.

    • Anonyymi

      Kiitokset ehdotuksista.
      Edellisen kirjoittajan samaa mieltä. En ymmärrä minkä takia näille sivuille pitää typeryyksiä kirjoittaa.

    • Anonyymi

      Tehkää parannus.

      • Anonyymi

        Vedä paska huuleen jeesustelija


    • Anonyymi

      Psylogina olen samaa mieltä, tosin saan palkkani siitä kun potilaat jäävät(useimmiten omasta syystään) ilman seksiä ja tyhmä yhteiskunta suostuu maksamaan minulle näitten ressukoiden kuuntelimesesta 250e/h.
      Vaan en voi sanoa, että sivisty, käy suihkussa päivittäin ja pese hampaasi eikä vaatteiden uusiminen tai pesu olisi pahitteeksi.
      Nämä, yleensä alkkariksi aikovat/päätyvät, tuovat minulle erittäin leveän leivän pöytääni ( myöskin uudella Mersulla ajaminen on kivaa, kun yhteiskunta tämän hyväksyy).

      Kuitenkin, tämä epäsosiaalinen porukkaa haluaa horjuttaa normi-ihmisen arjen ja mieltymyksen vaikka se ei ole pois heidän olemattomasta seksielämästä muutenkaan.

      Heille dopamiinihormooni erittyy tällä tavoin aivokuoreen uhriaan tuntematta, tästä he saavat omat kikcinsä ilman naista.

      Olikin tosi viisasta puhetta tuo aiemmin, sillä väkivalta on lailla tuomittua, mutta vaimon lainaaminen ei. Mustasukkaisuus on terveydellisesti sairaaksi luokiteltu ja viimeisessä 10:ssä vuodessa siihen on kuoltua 180 kertaa, silti nämä häiriköt ihannoivat puolison tappamista kuten rakastajan eikä elinikäinen haittaa yhtään.

      Ihan oikeasti, harrastakaa ryhmäseksiä jos tunnette niin eikä vaimon lainaaminen ole väärin, mutta väkivalta on jo laillistekin. Näitten mollaajien elämästä ei voi olla millään tavalla pois, jos antaa vaimonsa vieraalle miehelle eikä se tosiaan kuulu kellekään toisten identiteetti.

      Pysykää poissa, te jotka haluatte kieltää muitten nautinnon sillä ei teitä siihen sänkyyn kutsuta. Muualla Euroopassa cuckoldjutut ovat aivan normaalia muttei täällä juntta Suomessa.
      Toisaalta hyvä itselleni, kun jaksatte raivota ja Kela maksaa minulle jo kohta Bentleyn. Tämä on seksisairas valtio. Nick: Merimas

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      85
      3250
    2. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      92
      1859
    3. Tiesitkö mies

      Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll
      Ikävä
      87
      1703
    4. Nuorempi mies

      Olen tänään ajatellut sua paljon, miten toimittaisiin makuuhuoneessa jne! 😏🔥
      Ikävä
      140
      1533
    5. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      65
      1458
    6. Miksi teillä meni...

      ...välit poikki kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      162
      1413
    7. Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen

      Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍
      Ikävä
      167
      1331
    8. Mies, mitä minun pitäisi tehdä

      Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur
      Ikävä
      93
      1329
    9. Jos siis saamme

      Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j
      Ikävä
      100
      1274
    10. Onko sinulla

      Joku nyt huonosti? :(
      Ikävä
      86
      1247
    Aihe