Youtube toimittajat

Anonyymi-ap

On tämä käsittämätöntä aikaa, ennen aikakausilehtien, sanomalehtien, radion ja television toimituksilla oli moraalinen vastuu mitä soopaa lukijoille, kuuntelijoille ja katselijoille lähettivät.

Youtube on valtava kanava jonka "toimittajat" saavat levittää mitä tahansa paskaa niin paljon kuin ilkeävät.
Sonnanlevitys on turvattu estonappulalla jota painamalla sonnanlevittäjä voi estää toisinajattelijoiden mielipiteet.

Samanmieliset sonnanlevittäjä palkitsee kiitoksin ja sydämen kuvin

12

356

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Paskanpuhujat karsiutuvat kyllä pois.
      Aivankuten Yle ja Maikkarikin karsiutuvat.

      • Anonyymi

        Mitä vikaa Ylessä ja maikkarissa on


    • Anonyymi

      "On tämä käsittämätöntä aikaa, ennen aikakausilehtien, sanomalehtien, radion ja television toimituksilla oli moraalinen vastuu mitä soopaa lukijoille, kuuntelijoille ja katselijoille lähettivät."
      -avaatko tarkemmin tarkoittamaasi moraalista vastuuta. Se että tuotos on soopaa,non mielipidekysymys. Aikakausilehti joka on soopaa, näkyy lukijamäärissä ja lehden täytyy muuttaa sisältöään tai lehti loppuu. Mutta jos aikakausilehti on muutaman toukohousun mielestä soopaa ja silti lehti myy, niin lehti jatkuu.
      Nämä ovat monimutkaisia asioita Eskoseni, sinä voit tykätä jostain ja joku muu jostain muusta. Mitä siitä tulisi jos kaikki olisivat samanlaisia ja pitäisivät samoista asioista, vai mitä?
      Eli rauhoitu, mene välillä ulkoilmaan nauttimaan tulevasta syksystä. Suukkoja❤️

      • Anonyymi00006

        Kyllä rakkaani pusi pusi🥰


    • Anonyymi00007

      Juurikin noin!Joutavaa paskaa saa levittää ja näyttää!
      Siitä vielä maksetaan ja verovaroilla tuetaan!
      🤨

    • Anonyymi00008

      Joutavat tyhjäntoimittajat veivaa kaikkea ropaskaa samaa pientä tunkiota kiertäessään kamera kourassa !

      Ja fanikunta huokailee hyvä viteo, jatka samaa rataa !

      Ihme on jos ei suomi nouse noilla eväillä $

    • Anonyymi00009

      Ja kun se tukion kiertäminen kameraa kantaen ei riitä vaan kuvataan omaa päätä joka näyttää tunkiolle ja haisee tunkiolle.

      Ihmisellä jolla ei ole moraalia on voimakas tarve olla materialistinen.
      Narsistismaterialisti panostaa itseensä.
      Yrittää parantaa ulkonäköään, värjäämällä hiuksiaan, asettelee koruja korviinsa vaikka on mies ja istututtaa uusia hiusnystyjä pudonneiden nystyjen tilalle tai kun lähtee kylille vetää mainosmyssyn päähänsä ikään osoittaen olevansa jottaen.
      Materialistit myös käyttävät rahaa holtittomasti, tekevät järjettömiä hankintoja hetken mielijohteesta.
      Kaikki kelpaa ja maistuu mitä irti saa.

      Revittyä.

      • Anonyymi00010

        Juu syövätkin enemmän,kuin mahaan mahtuu!😎🧑‍🦳🫵😂🫵


      • Anonyymi00011
        Anonyymi00010 kirjoitti:

        Juu syövätkin enemmän,kuin mahaan mahtuu!😎🧑‍🦳🫵😂🫵

        Juu, ja maksavat paljon veroja työstään, josta riittää rahaa kelapummeillekin.
        Tähän voisi sanoa kateellisille vinkujille:

        Älä pure ruokkivaa kättä.


      • Anonyymi00013
        Anonyymi00011 kirjoitti:

        Juu, ja maksavat paljon veroja työstään, josta riittää rahaa kelapummeillekin.
        Tähän voisi sanoa kateellisille vinkujille:

        Älä pure ruokkivaa kättä.

        Joo,itsekkin ovat noita mainitsemiasi kelapummeja!


    • Anonyymi00012

      Ei nuo veroja maksa!Kyllä tiedetään!

      • Anonyymi00014

        Sopisi toivoa ettei siinä suurinosa kela pummeja joutuu duuniin.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      92
      2137
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      42
      2105
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1845
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1261
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1141
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1070
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      56
      1013
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      67
      946
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      284
      906
    Aihe