Kaveri sanoi ettei

Eka treffeillä sais antaa… mutta..
6263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miehet ei anna ekoilla yleensä. sivusta naiselta

Äänestä
  • 🤣 enkä minä tokallakaan sit voi miettiä jos tulee kolmansia🚧🔢n

    Äänestä

MIksi ei muka, koeajo?

Äänestä

riippuu hyvin pitkälti ihmisestä ja tilanteesta.. jotkut pystyy paukuttamaan nopeastikin

Äänestä

Saa antaa muttei kannata.Nuorena on eri mut sitten vanhempana miehet oppineet alkaa arvostaan naista kuka ei heti oo jalat levällään siinä.

Äänestä

No kun juttelen kaverin kanssa niin katotaan sitten mitä se sanoo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eka treffeillä sais antaa… mutta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu