Oliko Esa Simonen Ikaalisista kotoisin osanotto perheelle.
Robin Esa Simonen
21
957
Vastaukset
- Anonyymi
Paikallinen Esa on Muovityön tekijä ei laulaja.
- Anonyymi
Holmalan Esa on isännöitsjä hän ei ole Muovityön tekijä Moision Esa on urakoitsija ja Sllanpään Esa sai siemen nestettä päällensä joskus takavuosina.
- Anonyymi
Valitettavasti viimeisin Esa sattui olemaan kivigrillillä huonoon aikaan ja sai silloin pankkivirkailijan kemat yllättäen päälleen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Valitettavasti viimeisin Esa sattui olemaan kivigrillillä huonoon aikaan ja sai silloin pankkivirkailijan kemat yllättäen päälleen.
Tässä lisää aiheesta: https://keskustelu.suomi24.fi/t/14652258/hoikkalan-jarmon-orgasmisuihkun-makuista-uutta
- Anonyymi
Surullinen tapahtuma ketju oliko samassa tapahtuma ketjussa sammunut kivi työntekijä puistossa sammuneena.
- Anonyymi
Tapaukset olivat erillisiä, vaikka molemmissa lensi saman miehen kuti.
- Anonyymi
Sovitiinko pankki asioista puistossa.
- Anonyymi
Osuuspankin virkailija on töissä myös vapaa-ajalla. Sitä en tiedä, onko suvaittavaa, että pankkivirkailija on varaton, köyhä kuin kirkon rotta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Osuuspankin virkailija on töissä myös vapaa-ajalla. Sitä en tiedä, onko suvaittavaa, että pankkivirkailija on varaton, köyhä kuin kirkon rotta.
pankin johtokunnan jäsenpitäisii olla omavarainen ettei muiden tileillä kävisi
- Anonyymi
Lainaa ei saanut jollei antanut perää
Se oli vakuus lainaehdoissa.
Nykypäivänä puhuttaisiin avain asiakkaasta. - Anonyymi
Se on ollut pankki salaisuus .
Simonen oli paikalla kun pankkivirkailijaan kytkettiin kynttilä 1986.
- Anonyymi
Paikallinen Esa siis tykkää homostella sen nuorena oppii niin vanhana taitaa
- Anonyymi
Hän on normaali. Ei voi leimata, jos on ollut nuorena pankkivirkailijan asunnolla. 80-luvulla kaikki nuoret ryyppäsivät siellä.
- Anonyymi
Eväät aikuisuuteen on saatu sieltä.
- Anonyymi
Yllättävän monella kuitenkin eväät vuoti.
- Anonyymi
Roi Orbison on gay
- Anonyymi
Asa ja Esa
- Anonyymi
On kyllä typerä taiteilijanimi tuo Robin. Tulee mieleen joku sukkahousuissa seikkaileva badmanin poika tms.
- Anonyymi
En kyllä sanoisi turhaksi tyypiksi. Fisku tyyppi, asiallinen ja Läykkäläntien poikakodin kasvatti,
Eikö hänellä joku ruoka-ja keskusteluohjelma mene parhaillaan, vai loppuiko jo.- Anonyymi
Siellä läykkäläntien poikakodissa tapahtui hirveitä asioita.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417437Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393871Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172168- 401438
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261437- 331362
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3411190Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.141992Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23938Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7907