Olet edelleen mielessä Elli

Olis mukavaa tavata.
7358
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

onx etana elli

Äänestä

Tavataan vaan, olen sille avoin. Uskalla laittaa viestiä.

1Äänestä
  • Laitoin jo kauan sitten, etpä oo vastannut mitään.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Laitoin jo kauan sitten, etpä oo vastannut mitään.

    Ja en ole aloittaja vaan Sivusta huutelen.

    Äänestä

No ei todellakaan tavata..
Muistot on kivoja..😁

Äänestä

Voi että pitkään aikaan nähny koko naista, hyvää työpäivää Elli🥰

Äänestä

Se säihkysosialisti Ellikö ? Vai kuka ?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olis mukavaa tavata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu