Raahe runkkupaikkoja
Runkkupaikat
24
2095
Vastaukset
- Anonyymi
Maanantaina olisi päivällä aikaa. Paikkaa ei ole mutta kiinnostaa. Millainen olet ja mikä kiinnostaa runkun kiihokkeeksi?
- Anonyymi
Miten ois Vihannissa....
- Anonyymi
Ei kun niuvanniemen suljetulla buaahaa
- Anonyymi
Runkut tänään iltapäivällä? Ukm 55v, 185/85, 18/5 ajelee Vihannin kautta.
- Anonyymi
Tykkäiskö joku esitellä kaluaan ja runkkuaan vanhemmalle katselijalle? Saa olla erikoistakin.
- Anonyymi
Tykkäis, miten sinut saa katselee?
- Anonyymi
Shellin pihalla
- Anonyymi
Hevon persreijässä
Vihannissa ois runkkari jos saadaan aikataulut sopimaan.
- Anonyymi
Millainen?
- Anonyymi
Normaali terve ukm.Poslari edestä ja takaa.Kirjaudu niin sovitaan tarkemmin,
- Anonyymi
Moi!
55v, 185/85 ukm ajelee iltapäivällä Ouluun Ylivieska, Vihanti kautta. Runkkausseuraa, esittelijää tai katselijaa matkan varrella?- Anonyymi
Liikutko muulloin ko. alueella? Ainakin katsella...
- Anonyymi
Siellä masuunin takana
- Anonyymi
Eikö Raahe ole kokonaan yksi runkkupaikka?
- Anonyymi
Mäntylammelle runkulle
- Anonyymi
Onko naisten asuja käyttäviä raahessa? Sellaista olisi kiva runkata.
- Anonyymi
Hummastin vaaran metsä Pattijoella on hyvä paikka👍🏻
- Anonyymi
Kylmä on jo ulkona mitään puuhastella.
- Anonyymi
Kevättä jo ilmassa ja kovia kaluja olisi mukava kätellä. Saisko sinua lypsää? Hyvä jos sulla olis paikka ja vakilypsettävä olisi parasta.
- Anonyymi
Oulainen Ylivieska välillä levähdyspaikalla vois joku päivä runkata..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oulainen Ylivieska välillä levähdyspaikalla vois joku päivä runkata..
Tule Vihantiin runkkaamaan minua
- Anonyymi
Vihannissa siinä huoltoaseman pihan reunamilla.
- Anonyymi
Tänään illalla voin runkata sua jos tulet vihannista Oulaisiin päin vastaan. Sopis joskus noin 22.30
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1672602Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait209714Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668