Uimapuvuista kokemuksia

Anonyymi-ap

Kaipaisin kokemuksia eri merkkisistä uimapuvuista.

Itseäni ne ei nyt niin kiihota mutta joku kiinnostus niitä kohtaan ja pienet kiksit tuntuu jossain sisällä.
Tykkään joskus yksin ollessa pitää päällä niin miesten kuin naistenkin uimapukua. Adidaksissa paras materiaali. Yhen Arenan kokenut ja se taas oli aika tylsää kangasta. Speedot on ok. Onko jollain muulla vastaavaa harrastusta ja kokemusta eri merkeistä? Vähän kalliita rytkyjä eikä huvita jos tulee huteja.

2

239

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olin naisten kokouimapuku päällä pihlajasaaressa,väkisinkin seisoi kovasti.
      Sain joitakin katseita toisilta miehiltä ja menin aidan toielle puolelle kallion päälle.Mies seurasi ja otti minun kalua suuhun,oli kiihottavaa kun muutama seurasi sitä kymmenen metrin päästä runkaten.Tuli mahtiorgasmi kun olin sillä tavalla näkyvillä,se kiihotti vaan enemmän.

    • Anonyymi

      Ei ole hetkeen tullut kokeiltua naisten uimapukuja, tai ylipäätään mietittyä uimapukujen materiaaleja. Kuinka ollakkaan kasvoin niin isoksi, ettei ole viitsinyt etsimällä etsiä sopivankokoisia.

      Kuvittelen että samat valmistajat käyttävät suhteellisen samantyylisiä materiaaleja myös miesten piukkoihin uimapukuihin. Ja lisäyksenä vielä siihen, että eikö se ole myös hyvin henkilökohtainen preferenssi, minkälainen leikkaus, kuosi, materiaali jne. on se the juttu.

      Mutta sen verran fiilaan, että lapsena / nuorena tuli ehkä turhankin paljon pelleiltyä tyttöjen uimapuvuissa, että kyllähän sieltä sellaiset suosikit löytyi. Oma suosikkini oli anttilan amalian alennusmyynnistä ostetut toppi biginin nimellä myyty uimapuku, joka oli ikään kuin biginit, mutta todellisuudessa ne oli solmittu / ommeltu sivuilta kiinni, niin että napa, ja selkäpuoli jäi paljaaksi. Niissä taisi vielä osuvasti lukea catch me.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      57
      1900
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      840
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      44
      718
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      41
      666
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      43
      631
    6. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      606
    7. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      604
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      564
    9. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      536
    10. 47
      514
    Aihe