Uimapuvuista kokemuksia

Anonyymi-ap

Kaipaisin kokemuksia eri merkkisistä uimapuvuista.

Itseäni ne ei nyt niin kiihota mutta joku kiinnostus niitä kohtaan ja pienet kiksit tuntuu jossain sisällä.
Tykkään joskus yksin ollessa pitää päällä niin miesten kuin naistenkin uimapukua. Adidaksissa paras materiaali. Yhen Arenan kokenut ja se taas oli aika tylsää kangasta. Speedot on ok. Onko jollain muulla vastaavaa harrastusta ja kokemusta eri merkeistä? Vähän kalliita rytkyjä eikä huvita jos tulee huteja.

2

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olin naisten kokouimapuku päällä pihlajasaaressa,väkisinkin seisoi kovasti.
      Sain joitakin katseita toisilta miehiltä ja menin aidan toielle puolelle kallion päälle.Mies seurasi ja otti minun kalua suuhun,oli kiihottavaa kun muutama seurasi sitä kymmenen metrin päästä runkaten.Tuli mahtiorgasmi kun olin sillä tavalla näkyvillä,se kiihotti vaan enemmän.

    • Anonyymi

      Ei ole hetkeen tullut kokeiltua naisten uimapukuja, tai ylipäätään mietittyä uimapukujen materiaaleja. Kuinka ollakkaan kasvoin niin isoksi, ettei ole viitsinyt etsimällä etsiä sopivankokoisia.

      Kuvittelen että samat valmistajat käyttävät suhteellisen samantyylisiä materiaaleja myös miesten piukkoihin uimapukuihin. Ja lisäyksenä vielä siihen, että eikö se ole myös hyvin henkilökohtainen preferenssi, minkälainen leikkaus, kuosi, materiaali jne. on se the juttu.

      Mutta sen verran fiilaan, että lapsena / nuorena tuli ehkä turhankin paljon pelleiltyä tyttöjen uimapuvuissa, että kyllähän sieltä sellaiset suosikit löytyi. Oma suosikkini oli anttilan amalian alennusmyynnistä ostetut toppi biginin nimellä myyty uimapuku, joka oli ikään kuin biginit, mutta todellisuudessa ne oli solmittu / ommeltu sivuilta kiinni, niin että napa, ja selkäpuoli jäi paljaaksi. Niissä taisi vielä osuvasti lukea catch me.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3819
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2954
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1855
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      914
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      764
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      731
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe