Aina kun tulee jotain uutta (prisma) niin jengiä tulee tai sitten joku loppuu palowouti niin ihmisiä kiinnostaa saapua paikalle. Muuten ei oikein.
Vastaukset 3
- Anonyymi00002
On kyllä
- Anonyymi00003
Oon huomannut saman, että ihmiset ovat uuden perässä. Elo valmistui .Valtava ruuhka. S-market lajenneetiin prismaksi valtava ruuhka. Tokmannin eurospar. Valtava ruuhka!
Kannattaa siis perustaa jotain uuttaa ja vanha lopettaa! Siinä olis hyvä bisens idea. Aina perustaa jotain uutta ja kun se alkaa olla vanha niin lopettaa!- Anonyymi00004
Kai se on avajais tarjoukset syy ruuhkiin. Itse en toki halvan kahvin tai irtokakrikkien tai ilmaisen kakku kahvien takia viitsi lähetä jonottamaan!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571480Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 65791
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus62710- 46675
- 52670
- 76576
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568