Että sillä lailla

Suomalaiset älypäät äänesti terroristi valtion puolesta!!!!!!!! Ei ihmekään johan tänne suomeen on jo kuskattu näitä isis-taistelioita!!!!!!!!!! Räsänen meinaan on ihan oikeassa!
3105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miks Suomes vangitaan vaan näitä äärioikeisto natdipersui, ihmettelen kauhiast ?

Äänestä
  • Ihmettele ihan vapaasti vaan. Muuhun sinusta kun ei ole. Eli aivan täydellistä persukuraa.

    Äänestä

Suomalaiset äänestivät oikein. Räsänen on juttuineen hakoteillä.

Israel on miehittänyt Länsirannan palestiinalaisaluetta ja Itä-Jerusalemia vuodesta 1967. Miehitys on kansainvälisen oikeuden mukaan laiton.

Suomen ulkopolitiikan linjana kahden valtion mallia ratkaisuna Israelin ja palestiinalaisten konfliktiin, eli itsenäisten Israelin ja Palestiinan valtioiden rauhanomaista yhteiseloa.

Selvä kuin pläkki. Räsänen länkyttää selvää asiaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomalaiset älypäät äänesti terroristi valtion puolesta!!!!!!!! Ei ihmekään johan tänne suomeen on jo kuskattu näitä isis-taistelioita!!!!!!!!!! Räsänen meinaan on ihan oikeassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu