Veera vitun tyhmä idiootti, minä sä oikein mua pidät???? Väität et muiden mielipiteet ei vaikuta sun kuvaan musta, mut oletat musta asioita jotka on täysin väärin ja leikit kovaa, vaikka nään kokoajan läpi millanen oot. Pidät mua oikeesti niin tyhmänä, mut kaikki mitä sanot mulle on ihan itsestäänselvyyttä, en oikeesti jaksa sun vääriä oletuksia musta, kun et tunnu tajuavan mistään mitään.
Silti rakastan vaan sua, ja ainoostaan sua, syistä joita et itse kykyne ymmärtämään ja jotka näyttäytyy sulle "delusiona", koska et vaan ymmärrä tai tajua mitään musta, niinkuin ei ne muutkaan...
Tää on vaikeeta, vitun vaikeeta, kun muut ihmiset kokoajan sotkee ja pilaa ja itse ajattelet epäterveesti myös, etkä pysty ymmärtään asioita musta.. huoh, en jaksa oikeesti, yhtään mitään.
Veera vitun tyhmä idiootti
9
449
Vastaukset
- Anonyymi
Huoh voi huoh tosiaan huoh.
Ehkä voisit hieman miettiä nyt uudelleen kaikkee - Anonyymi
Haluatko negatiivisillä sanoilla saada myötätuntoa?
Positiivisia sanoja kirjoitin useita täällä, sydän vaipunut täyteen epätoivoon. Mitään ei oo jäljellä musta enää. :(
- Anonyymi
BPDBunny6666 kirjoitti:
Positiivisia sanoja kirjoitin useita täällä, sydän vaipunut täyteen epätoivoon. Mitään ei oo jäljellä musta enää. :(
Mietihän mitä teit jollekulle.
Anonyymi kirjoitti:
Mietihän mitä teit jollekulle.
Oon miettinytkin usein ,mut menneisyydelle mitään voi tässä vaiheessa, muutenki mun exä uhriutuu aina kaikesta ja näkee versiot ihan omasta autistisesta mielestään et joopa joo.
Muista syytöksistä en ees tiedä puhutaanko teiniaikaisist epävakaan oireiluist vai mistä, mut niistä oon kyl kärsinyt ja saanut traumoi ihan helvetisti.- Anonyymi
BPDBunny6666 kirjoitti:
Oon miettinytkin usein ,mut menneisyydelle mitään voi tässä vaiheessa, muutenki mun exä uhriutuu aina kaikesta ja näkee versiot ihan omasta autistisesta mielestään et joopa joo.
Muista syytöksistä en ees tiedä puhutaanko teiniaikaisist epävakaan oireiluist vai mistä, mut niistä oon kyl kärsinyt ja saanut traumoi ihan helvetisti.Anteeks mitä sanoin.
Sun juttus vaan on liian omanlaisia.
- Anonyymi
Jos rakastat ni varmaa selvitätte sotkunne ihan jossain muualla
Voi vittu täytyy jäädyttää instagram tileikin sitten, vittu saatana, yritätte saada mua vaan siihen lopulliseen päätökseen, mut enköhän mä oo sen jo tehnyt..
- Anonyymi
Oikeasti, hae ammattiapua nyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012120Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2921907Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441741Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2051594Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1021593- 321301
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941123Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671079- 511047
- 581038