Basson jytke autoissa

Kuka &%tanan idiootti ajelee ympäri kaupunkia ja pitää helve&%/stä meteliä bassoillaan. Ikkunat taloissa helisee. Eikö tähänkin ole jotain melurajaa olemassa. painu sinne maalle, mistä olet tullutkin ja möykkää siellä.
3249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jep paitsi et en välitä siitä, niin se ei häiritse saati vituta Anna teinien leikkiä mieluisia leikkejä romuilllaan

Äänestä
  • Oletko fani?

    Äänestä

Pillurallia ajavat, sillä saa naista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuka &%tanan idiootti ajelee ympäri kaupunkia ja pitää helve&%/stä meteliä bassoillaan. Ikkunat taloissa helisee. Eikö tähänkin ole jotain melurajaa olemassa. painu sinne maalle, mistä olet tullutkin ja möykkää siellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu