Kuitenkin kertoo X : ssä raskauksistaan ja siitä miten on työtä tehnyt 15-v lähtien. Tosin yhtään työpaikkaa ei mainitse. Siis takki on kääntynyt tässäkin asiassa.
”Minä Purra en kerro mitään yksityiselämästäni”, mutta kuitenkin kertoo ja kerjään säälipisteitä. Niin Persua kuin olla voi.
”Minä Purra en kerro mitään yksityiselämästäni”, mutta kuitenkin kertoo ja kerjään säälipisteitä. Niin Persua kuin olla voi.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minä en luota enää mihinkään mitä Purra sanoo. Piste.
Jos purra on ollut jakelutaloudedsa.
Raiskattu muka . Vuokralla on.
Tuossapa nuo olis:
https://x.com/ir_rkp/status/1514320886727421957?lang=fi
"Itselläni ilmaisjakelulehtien jako, mansikan poiminta, Särkänniemen laitteiden hoitaja, McDonald’sin työntekijä, kouluttaja ja vuoropäällikkö"
https://tutkainlehti.fi/valtiotieteista-vallan-kahvaan/
"Riikka Purra on valtiotieteiden maisteri ja jatko-opiskelija, joka on opiskellut kansainvälisiä suhteita, valtio-oppia sekä taloustiedettä ja sosiaalipolitiikkaa. Turun yliopisto"
"Purra on suorittanut valtiotieteiden maisterin tutkinnon Turun yliopistossa vuonna 2004"
https://tutkainlehti.fi/valtiotieteista-vallan-kahvaan/
Löyty koko setti kun googletin itteäni ei kyllä tuo persoona siis
kiinnosta pätkääkään.
---------------Ass u know