Pääsiskö Juuassa hypnoosiin millään keinolla?
Hypnoosiin
10
339
Vastaukset
- Anonyymi00003
No kullia oon emännän silmien edessä heilutellu. Ei oo ainakaan vielä hypnoosissa.
- Anonyymi00004
Vieläkö heiluttelet?
- Anonyymi00005
Koiran kävelyttäjät kaikkialla hypnoosissa. Koira menee edellä häntä ylhäällä ja tumma ympyrä heiluu hännän alla sivusuunnassa, ja katso, sitä tuijottavat koiran kävelyttäjät on pian transsissa. Koira vilkaisee taakseen ja ajattelee: No niin, hypnoosissa on, lähdetäänhän tallaamaan vaikkapa hiihtolatuja pilalle.
- Anonyymi00006
Hiihtoladut saa pilalle kun vetää pullollisen kiepin pontikkaa.
- Anonyymi00007
Pääsen hypnoosiin ja transsiin laittamalla kivekset postilaatikon kannen väliin
- Anonyymi00010
Kissan perssilmän eteen laittaa transsi korun. Näistä kissan omistajat tykkää. Korutyyppi joka haisee varmasti kissan anukselta.
- Anonyymi00013
Mee entiseen hoitokotiin, niin pian olet pilvessä.
- Anonyymi00014
Puin Kiepistä sukkahousut ja monot, sekä menin hiihtoladulle. Harhaannuin ladulta Rontsan salolle kun joku oli polkaissut ladun rikki.
- Anonyymi00015
Talvisodan varalle on satsattu latukoneisiin ja suksellajuoksu sukkahousuihin. Kehitteillä on panssaroitu voiteluvaunu ja dronihuntu.
- Anonyymi00016
Panssaroitu liukuvoide vaunu. kyrpä piippuun ja voidaan roiskaista liukuvoidetta piipun kautta.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Petteri Orpo on satusetä
Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi422998SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1742984Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj872906- 1282290
Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis2012105Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta
Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä151963Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li351707Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön3931612Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi501579- 871061