Mies mihin sun aikaisemmat

Naissuhteet on kaatunut? Mikä oli kun ei toiminut... naisia sulla on riittänyt.
25415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

jospa he ei sytyttäny samalla tavalla ku räjähdys -sivusta

Äänestä
  • Parisuhteeseen asti päädyit silti

    Äänestä

Naisenkaato lupa loppui sillä miehellä. Ehe ehe.

Äänestä
  • Sinäkö sen luvan veit siltä? Married? Vai jollain muulla tavalla?

    Äänestä

Pitäiskö tuollasta asiaa kysyä ihan irl, eikä netin palstoilla?

Äänestä
  • Irl pitäisi kysellä tältä mieheltä, joka kyselee itseltään asioita mitä ei ole vai että jonkun tulisi haastatella jotain miestä tästä aiheesta? Kulunut kommentti, liittyy varmaan pakkomielteeseen suhteessa johonkin yksilöön

    Äänestä

Naiset kaatui milloin mihinkin. Yks banaaninkuoreen, yks omiin jalkoihinsa jne. Ehe ehe.

Äänestä
  • Syy on tietysti aina naisissa?

    Äänestä

  • Joojoo ota sitä munanpäätä

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Joojoo ota sitä munanpäätä

    Sellaisen ohjeen sitten...

    Äänestä

  • Yhdellä sydän halkes pyörtyi pari muuta tuli vanhaks jo 40 v tautii

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Sellaisen ohjeen sitten...

    Niin, ns ohje on jokseenkin epäselvä, saitko sinä tästä sitten jotain tolkkua, kolmen pisteen ylilatautunut vihjailija?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Niin, ns ohje on jokseenkin epäselvä, saitko sinä tästä sitten jotain tolkkua, kolmen pisteen ylilatautunut vihjailija?

    Muista ottaa aamulääkkeet 💚

    Äänestä

Hehe ehe

Äänestä

Nainen oli liian takertuva ja mustasukkainen. Olisi pitänyt luopua kaikista miespuolisista ystävistä ja olla vain naisen kanssa. Jos en heti työpäivän jälkeen tullut kotiin, niin nainen soitti heti, että missä olen. Oli liikenneruuhka tai oli jäänyt hetkeksi töihin pidempään. Ei tällaista haukkaa kukaan kestä.

Äänestä
  • Aikamoista kyl:Ddd -naiselta

    Äänestä

  • Ex-miesystäväni oli samanlainen.

    Äänestä

  • Asioilla on aina kaksi puolta.

    Äänestä

  • Pettikö hän sitten sinua?

    Äänestä

Mitä naisia? Onkohan sulla kuumetta, kun hourit tuolla tavalla?

Äänestä

Lihoiko se sun exä etkä kestäny

Äänestä

Pettikö sis

Äänestä

Hauskoja nää emsimmäisessä persoonassa tehdyt aloitukset: Mies, mitä Sinulla...jne.jne. Ihan älyvapaata vastailla jonkun marjatan unelmointiin pentistä.

Äänestä

En tällaisia kyselisi. Minulle riittäisi jos hän minua rakastsisi. Ei siihen väliin kukaan muu tulisi, vaikka muistakin väkittäisi.

Äänestä

Outo kysymys ikävä palstalla

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Naissuhteet on kaatunut? Mikä oli kun ei toiminut... naisia sulla on riittänyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu