Mielenkiintoista miettiä miten lähellä jokin iso osuma käy. Mua ei kiinnosta pätkääkään se, että saa lotossa kolme ja lähellä on nelonen. Mutta jos saat nelosen, niin ero vitoseen alkaa jo kiinnostamaan. Nelosella saa vakiona kympin ja viisi-oikein voi saada jo yli 50€. Vielä mielenkiintoisemmaksi juttu käy jos saat viisi ja yhden numeron osumisella saisit kuusi-oikein tuloksella esim. 2000€ tai jos lisänumerot osuessa jopa yli 50000€. Jos saat kuusi oikein ja yhden päässä voi saada miljoonan, eli käytännössä häviää ”miljoonan”. Vähänkö vituttaisi?
Vastaukset 2
- Anonyymi
Uhkapeleissä tunteet on aina läsnä. Siinä piilee se vaara, että joidenkin henkinen puoli romahtaa ja sitten juostaan junia päin.
Ei kannata pohtia liikaa jos on olemassa riski, että tunne palaa lopullisesti pohjaan.- Anonyymi
aloittaja kommentoi!
Kyllä se pistää miettimään kun se käy lähellä. Mutta en ala sitä tässä purkamaan sen enempää!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4131819- 1471165
- 901102
- 671093
- 1051038
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku156893- 94741
- 45701
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50689En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57654