Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nainen

Nainen kun tyydytät itseäsi kuvitteletko koskaan olevasi kuten kuvassa oleva lady?
http://www.theycumonherface.com/group/ygf/images/7.jpg
22817
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..tapetin liisteröintiin? Ei kai kukaan usko tuota spermaksi...

Äänestä

Näyttää tosi herKULLIselta, olsi se varmaan hienoa saada moinen satsi kasvoille.Jos kokemuksia kertokaa.
[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tahtoo tietää kirjoitti:

Nainen kun tyydytät itseäsi kuvitteletko koskaan olevasi kuten kuvassa oleva lady?
http://www.theycumonherface.com/group/ygf/images/7.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu