Puurus-Teemulle niiku tiedoks...

Anonyymi-ap

...et nii kauan, ku S24:llä ei kerrota, miks toisten nättyjen kuvaviitteitä poistetaan SÄÄNTÖJEN VASTAISINA, mut toisia ei, sinne si tulee sellasiikin viittei, mitä saa hiki pipossa sensuroida.

Niet tämmösee asiaa täl kertaa Kyöpelillä. 👻

10

423

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tännon tarkotus pysyy snadin aikaa pysyy palstan niiku alkupuolella, niet se suokuokka, nurmivasara, rusinan rypistäjä, makaronin reiän poraaja, tiskirotta ja latohiiri eli tyhjäpää-Puurunen näkee sen. Kyöpeli 👻

      • Anonyymi

        Nymmää piän vähän taukoo, mut eiköhämme taas tavata. 👻


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nymmää piän vähän taukoo, mut eiköhämme taas tavata. 👻

        Voi tehdä tauko hyvää. 🤣


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nymmää piän vähän taukoo, mut eiköhämme taas tavata. 👻

        Pysy pois ketään kiinnosta tuollanen idiootti pedari


    • Anonyymi

      Olet oikeasti älyllisesti kehitysvammainen ja henkisesti sairas, ylläpidon ei tarvitse sinulle selitellä Miksi poistavat tietyt aloitukset.

      • Anonyymi

        Hän yrittää olla muka hauska. Just tuollanen setämies, joka varmaan omaan sosiaaliseen mediaan suoltaa tuollaista samaa paskaa. Muutama tykkää säälistä ja loput ajattelee, että ”vittu mikä idiootti”. Luulee ressukka vielä, että ihmiset pitävät hänestä ja hänen ns. huumorista. Raskas tyyppi.


    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Tuo kyl tuli ihan vahingollisesti. Mää olin aikonu pitää niiku taukoo, mut lipsahti. Mää yritän ny olla huolellisempi. 👻


      • Anonyymi

        Delaa idiootti pedari


    • Anonyymi

      Mitä vitun extra hyper sieniä olet vetänyt??

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      234
      3992
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2307
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1461
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      929
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      927
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      920
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      330
      849
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      847
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      61
      756
    Aihe