Pärjään loistavasti ilman seksiä. Omin käsin onneen.
Olenkohan a-seksuaali
Anonyymi-ap
9308
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Voi olla,.🤔
Olisinpa minäkin. Taidan olla nymfomaani. Tuskallista.
😃😃😃
HauskA:)…….
Eihän A-seksuaalilla ole ollenkaan seksuaalisia haluja
Onpas!!Frigidillä ei oo.
A seksuualilla ei ole tarvetta sitä seksuaalisuuttaa n toisen kanssa harrastaa on tyytyväinen ilmankin.A seksuaali haluaa parin samanlaisesta tyypistä tällä saralla tai sellaisesta kuka ymmärtää häntä ja ei painosta seksiin.
Sama mulla. Mies siis olen ja 40+. Muutama kerta kuussa pornon parissa riittää. Eikä siis mitään sen kinkympää, vaan ihan perus heteropornoa aikuisen miehen ja naisen välillä. Tai pelkkä nainen puuhailemassa yksinään. Livenä naisen kosketus tuntuu jotenkin vaivaannuttavalta.
Minäkin tykkään tehdä käsin varsinkin jos. nainen. katsoo kun teen vaatteet päällä
Eiköhän se ole ihan normaalia tehdä sitä ihan itsekseen, ei se kenestäkään aseksuaalia tee. Nykyään ei vain ole asiat, kuin ennen ja ei ne ihmiset muuta suuntautumisiaan, niin kuin väitetään.