Tällainen hörhö soittelee useita kertoja viikossa:
0341089389
https://www.kukasoitti.fi/numero/0341089389
Häiriköivä soittaja 0341089389
7
855
Vastaukset
- Anonyymi
Soitellut minullekin usein. En ole koskaan vastannut.
- Anonyymi
1 a § (13.12.2013/879)
Viestintärauhan rikkominen
Joka häirintätarkoituksessa toistuvasti lähettää viestejä tai soittaa toiselle siten, että teko on omiaan aiheuttamaan tälle huomattavaa häiriötä tai haittaa, on tuomittava viestintärauhan rikkomisesta sakkoon tai vankeuteen enintään kuudeksi kuukaudeksi.
https://www.finlex.fi/fi/laki/ajantasa/1889/18890039001#L24P1a - Anonyymi
Mä estän heti heidän soitot. Tosin niitä soittoja tulee ehkä 1 vuodessa kun onnistuneesti jo operaattori saa heidät blokattua. Numerosta jo näkee että huijari soittelee.
- Anonyymi
Tämä hullu yltyy jos kirjoitat kukasoitti.fi alkaa soitella päivittäin. Soittelee ja menee heti katsomaan onko tullut kommentti.
- Anonyymi
Kun ensimmäinen soitto tulee niin laitan välittömästi eston numerolle. Illalla 22.00 jälkeen kännykkä menee unitilaan, enkä ota puheluita vieraasta numerosta. Tämän opin kun jostain Jamaikan numerosta soiteltiin aamuyön tunteina.
- Anonyymi
Poistaa täältä kommentteja. Jo kaksi poistanut. Numerolla on pelkkiä negatiivisia kommentteja 4 sivua ja yli 2000 katselukertaa. Kylläpä se jostain kertoo.
- Anonyymi
Erikoinen tapaus. Soitellut itselleni vuosien ajan jo.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 27025296
Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?472195- 1981572
Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1381437- 281219
- 122988
Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30922Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex84811Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit
Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t82776- 75698