päästään asiaan. Missä ootte te ihanat 50+++ miehet, suunnilleen ikäisenne nainen etsii teitä ja haluaa löytää kumppanin parisuhteeseen.
No niin nyt
4
186
Vastaukset
- Anonyymi
Kaduilla ja toreilla meitä on pilvin pimein. Ei tässä iässä enää mitään sokkotreffejä harrasteta. Toisen pitää tuntua siltä oikealta, että siitä voisi kiinnostua. Pitää nähdä toinen lattiasta kattoon, et voisi arvioida löytyykö sitä tunnetta ja juttua mikä hitsaantuu yhteen?
- Anonyymi
Samaa mieltä ja keskustelupalstoilla turha etsiä jotain rakkautta. Rakkaus syyttyy arjessa kun ikää karttuu.
sivusta naiselta - Anonyymi
Minä voin sanoa suoraan ettei minulle tule sellaista tunnetta kenenkään kanssa. Aloitus oli vitsinä kirjoitettu!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä voin sanoa suoraan ettei minulle tule sellaista tunnetta kenenkään kanssa. Aloitus oli vitsinä kirjoitettu!
Minullepa tuli.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 67990
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies123982Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k507858Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768