Taitaa olla helpompi "puuhastella" kaikenlaista, kuten ollaan
taas poliisin tilastoinneista kuulleet
Villit tummentaa sivuikkunat, miksiköhän?
19
454
Vastaukset
- Anonyymi
Huumekauppaa on parempi tehdä tummennuksienntakana.
- Anonyymi
Ei raiskailukaan ole julkisesti tehtävää.
- Anonyymi
Mikä on villi taksi?
- Anonyymi
Matutaksi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Matutaksi
Siis laiton?
- Anonyymi
Me joukko runsasmuotoisia tyttöjä maalta jotka tehhään seiväs matkoja Helsinkiin mieskuntoisten matujen takia ehotettiin Mohammetille ja Kunta kintelle että tummentavat lasit ettei nolota kun ihimisiä kuulukoon ohi ja me touhutaan taksin taka penkilä.
- Anonyymi
Suurin osa matuista on älyllisesti kehitysvammaisia. Kehitysvamman vaikeustaso määritetään joko lieväksi (ÄO = 50-70), keskivaikeaksi (ÄO = 35-49), vaikeaksi (ÄO = 20-34) tai syväksi (ÄO < 20).
Afrikkalaisilla ÄO on keskimäärin 65 ja Lähi-idästä tulleilla noin 70 eli suurin osa kärsii älyllisestä kehitysvammasta. Sen vuoksi ko. ÄO:n omaavat ovat väkivaltaisia ja länsimaissa useimmiten laitoshoidossa. Ei ole ollenkaan varmaa, että he oppivat esim. lukemaan tai kirjoittamaan millään kielellä. Turha odottaa kehareilta mitään järjellistä toimintaa.- Anonyymi
Me peräkamarinpojat ei tykätä matuista. Vievät meijän Kela rahat ja naiset.
- Anonyymi
Onneksi on vornaset, hakkaraiset ym. Persut. Nuo järjen jättiläiset….
- Anonyymi
Kaiken huippuna raiskarien sallitaan ottaa suomalainen nimi, ettei tunnistettaisiin raiskaajan ulkolaista alkuperää, kuten alla olevassa linkissä kuvatussa tapauksessa. Yritetään heittää varjo meidän raiskaamattomien, perusperäkamarinpoikien päälle. Emmehän ketäänraiskaa, kun ei ota eteen eikä seiso:
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000010736134.html - Anonyymi
Poliisin mukaan:
Seksuaalirikoksiin syyllistyneet taksinkuljettajat ovat Elomaan mukaan poikkeuksetta ulkomaalaistaustaisia.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/taksiuudistuksen-jalkeen-kuskien-epaillyt-seksuaalirikokset-moninkertaistuneet-tekijat-ulkomaalaistaustaisia/9010200#gs.fptuml - Anonyymi
Etusivuikkunoiden tummentaminen on Suomessa laitonta, ei mene läpi katsastuksesta.
- Anonyymi
Ei matut katsasta autoja. Eihän ne ota liikennevakuutuksiakaan.
- Anonyymi
Moni matu onanoi autossa pornoa katsellen.
- Anonyymi
Oppineet kantasuomalaisten peräkamarinpoikien tavoille…
- Anonyymi
Kun yksilöt nähdään ryhmänsä edustajina eikä yksilöinä on kyse rasismista.
Kun puhutaan Suomesta tasa-arvon mallimaana unohdetaan varsin monta asiaa lähtien vaikka naisten ja miesten palkkaeroista tai väkivallan kohteeksi joutumisesta.
Kun puhutaan oikeudenmukaisuudesta ja siitä etteivät pakolaiset tulisi meidän kukkarolle unohdetaan se että Eurooppa on rikastunut kolonisaatiolla eli ryöstämällä muiden omaisuutta. Tästä on Suomikin hyötynyt.
Sitten herkästi halutaan myös unohtaa että osa tänne tulijoista on oikeasti henkensä edestä pakenevia pakolaisia eikä vain elintaso pakolaisia. Onko meillä velvollisuus auttaa hädässä olevaa ihmistä jää jokaisen mietittäväksi. Usein oma kukkaro on tärkeämpi kuin toisen henki.- Anonyymi
Mamujen viha suomalaista kansanryhmää kohtaan on omituista. Tietenkin he ovat tottuneet muiden rasistiseen vihaamiseen, koska se kuuluu heidän kulttuuriin. Heille rasistinen kulttuuri ja ihmisten luokittelu klaanien ja jopa otsamerkintöjen, tatuointien, sekä pukeutumisen avulla on tavanomaista. Naiset ja lapset sekä vääräuskoiset ovat aina alempiarvoisempia ja väkivaltaisesti alistettavissa.
Se ei vain sovi Suomalaiseen kulttuuriin, jossa rasismi on ollut tuntematonta, kunnes mamut toivat rasistisen käyttäytymisen Suomeen omien kulttuuriensa mukana. - Anonyymi
On todellakin ollut rankat olot. Jopa IPhone on voinut naarmuuntua matkalla, eikä suomalaiset veronmaksajat osta uutta, yhyy, nyyh.
- Anonyymi
Missä matu, siellä ongelma.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2022774Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246870Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20869Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka299854Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies95846Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93729