30 parille naisseuraa

Hei,

Olemme kotkassa päin asuva 30-pari ja olemme jonkin aikaa etsineet meille naista kolmanneksi osapuoleksi sänkyyn. Olemme suht sporttisia molemmat. N sporttisen timmi ja M lihaksikas "dadbody" tyyppinen. Löytyiskö täältä kenties meille seuraa tai osaatteko suositella, mistä muualta voisi kumppani löytyä. Olemme katseen kestäviä ja toivomme, että sinäkin olisit. Ei kuitenkaan tarvitse mikään supermalli olla. Kaunis ja itsevarma nainen pääsee aina pitkälle. Tapaisimme sinut ensin mieluiten viinilasillisen tai kahvikupposen äärellä, jotta päästään tutustumaan paremmin.

9

734

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hei. Olen 34v nainen ja asun myös Kotkassa. Minulla on muutama kokemus aikaisemmin NNM komposta. Olisin kiinnostunut seurastanne. Tykkään naisen kosketuksesta ja kosketella toista naista. Minua saa myös naida, jos niin sovitaan.

    • Anonyymi

      Heippa! 31-vuotias varattu nainen Kouvolan läheltä on kiinnostunut. Aiempaa kokemusta ei ole. Mielenkiintoa on sitäkin enemmän.

      • Hei,

        Ollaan kiinnostuneita kuulemaan sinusta enemmän ;) Meilläkään ei juurikaan kokemusta oheisesta ole ja ehkä se olisi jopa parempi "harjoitella" yhdessä ja saada uusia kokemuksia :)


    • Anonyymi

      Pelkästään nainen hakusessa?

      • Kyllä, nainen molempien toiveena :)


    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      133
      10619
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5100
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      43
      2301
    4. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      107
      2125
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      28
      2006
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1641
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      41
      1462
    8. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      29
      1144
    9. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      33
      1091
    10. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      1007
    Aihe