Mistä johtuu vitjapallisuus?

Anonyymi-ap

Mistä johtuu, että joillakin miehillä vain on mahdottoman komeasti alhaalla roikkuvat vitjapallit, eli pitkät nahat, eli huomattavan alhaalla roikkuvat kivespussit?

Ja turha on tarjota selitystä, että kaikilla miehillähän alkavat iän myötä roikkua ja höpö höpö. Tämä on selkeästi turha ja paikkaansapitämätön luulo.

Vitjapallisuutta esiintyy myös todella nuorilla miehillä, keski-ikäisillä miehillä, ja ylipäänsä kaikenikäisillä miehillä.

Onko perinnöllistä?
Onko kasvun aikana pidettyjen löysälahkeisten housujen vapauttanut seuraus?
Riippuuko kivesten painosta ja siemenjohtimien pituudesta?
Mistä???

Huomattu on, että vitjamunaisilla äijillä on usein todella hyvä siittämiskyky. Paljon lapsia todisteena.

12

1188

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vitjamunat tulevat kuuluisista ja perinteikkäistä savottasuvuista, todellista palliaatelia. 😎

    • Anonyymi

      Taas alkaa sekoilu eri rooleissa. Pitäiskö sun pyytää ne sun lapset asumaan sun luo, niin aika kuluis muutenkin, kuin vain netissä?

    • Anonyymi

      Totta että sikiää helposti. Pallit roikkuu ja neljä lasta. Ei ole montaa kertaa tarvinnut nussia kun jo alkaa lapsi sikiämään. Laatu spermaa!

      • Anonyymi

        Mistäpä arvelet saaneesi vitjapallit? Onko suvussa kaikilla miehillä vai sinulla vain?


      • Anonyymi

        Koitappa onnistua ekalla ja ainoalla kerralla vahingossakaan


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mistäpä arvelet saaneesi vitjapallit? Onko suvussa kaikilla miehillä vai sinulla vain?

        Eipä ole suvunmiesten palleja tullut seurattua. Liittyiskö hedelmällisyys siihen etteivät käy kivet niin kuumina kuin muilla.


    • Anonyymi

      Ovat kai venytelleet kivespussejaan mistä minä tuota tietäsin kun ei itselläni roiku kivekset polvissa mu voisin kuvitella että tuntuu kävellessä ikävältä kun boksereissa kivekset roikkuu toisessa lahkeessa ja veltto mulkku toisessa tai toki löytyy kalliimpia boksereitakin jotka puristaa ne kasaan että saa sen pullotuksen etumukseen

    • Anonyymi

      Oisko perinnöllistä?

    • Anonyymi

      Itsellä roikkupallit ja noin 15cm...ei haittaa...Ja 18.5x4.5 tappi. Porissa

    • Anonyymi

      Siis roikkuu 15 cm? Upeaa! Ja iso kyrpäkin vielä. Minkä ikäinen olet? Onko aina roikkunut noin hyvin?

    • Anonyymi

      Variaatiota palleista löytyy, mutta osin "ilmastonmuutos" mukana. Siittiöiden kehitys kiveksissä vaatii kehon lämpötilaa matalampaa lämpötilaa ja kivesten keino viilentää lämpöä on laskeutua alaspäin jalkoväliin. Myös venytetty nahka vitjoissa toimii kuin auton jäähdytin. Eli kehosta tuleva veri viilenee suonissa vitjan läpi virratessaan. Kylmällä ilmalla kivekset hissautuu ylöspäin lähemmäksi lämmintä kehoa.
      Kuinka moni on huomannut että kivekset liikkuvat hitaasti kokoajan. Eli syklinen pumppaus on mukana siittiötuotannossa. Näkyy hyvin seuratessa kiveksiä rennosti reiden päällä kyljellään, hidasta ylös alas liikettä.

    • Anonyymi

      Tälle ei kukaan taida tietää oikeaa syytä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      91
      8455
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      97
      8033
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      173
      6180
    4. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      14
      5403
    5. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      58
      5238
    6. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      23
      4285
    7. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      4090
    8. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      38
      4033
    9. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      37
      3829
    10. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      61
      3708
    Aihe