Nainen, nimessäni on monta kirjainta.

Jos arvaat eka kirjaimen ja kirjainten määrän, voit valita palkinnon!!
8286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

M- - - - - -
Muhamed

Äänestä

T234 ???
😍😍😍😍

Äänestä

Onko jollakin sitten nimessä vain yksi kirjain? Vihjehän on täysin hyödytön. Tästä voidaan kuitenkin jo tehdä päätelmä, ettei kaikki aakkoset ole aloittajalla ihan aapisessa.

Äänestä

S4M

Äänestä

🤔🤔🤔

Äänestä

Varmaan oot Sebastian

Äänestä

8 kirjainta etunimessä ja sukunimessä 6

Äänestä

T4, osuiko?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos arvaat eka kirjaimen ja kirjainten määrän, voit valita palkinnon!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu