YLE kuriin kansalaisaloite nuoriso haluaa että YLE säästää enemmin

Anonyymi-ap

Alle 2000 nimeä puuttuu.

4

393

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Saa puuttuakkin.
      Ylen olisi pitänyt panostaa arabian kielisiin uutisiin jo aiemmin!
      Minä kyllä maksaisin Yle veroa enemmänkin, ainut luotettava tiedonvälitys kanava on yle. muualta tulee kokkareiden ja persujen propagandaa.

    • Anonyymi

      Yle valeuutiset.

      • Anonyymi

        Katsoin juuri arabian kieliset uutiset ja on kyllä kätevää kun näkee millainen sää on arapiaksi huomenna.


    • Anonyymi

      Jokaisen paikkakunnan palstalle tämä pikku Putler ennättää. Tarkoitus on saada aikaan hajaannusta suomalaisten keskuuteen vähentämällä asiaohjelmia tuottavan ylen rahoitusta. Ryömi takaisin Mordorin luolaasi mistä tulitkin.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      611
      1579
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      44
      847
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      482
      734
    4. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      12
      691
    5. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      45
      642
    6. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      41
      604
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      29
      548
    8. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      510
    9. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      31
      506
    10. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      160
      484
    Aihe