Sivarit häpäisevät sotaveteraanien uhraukset tämän SUOMEN eteen!Nämä RAUKAT eivät ole oikeita Suomalaisia ,vaan pettureita ,joilta pitää ehdottomasti ottaa Suomen kansalaisuus POIS!!!
Kaikilta sivareilta Suomen kansalaisuus heti POIS!
9
288
Vastaukset
- Anonyymi
Itsemäärämis oikeus ei ole pakko tappaa muita jos se on omantunnon vastaista.
- Anonyymi
Jehovalaiset eivät salli annettavan verta esim. onnettomuudessa vertavuotaneelle lapselleen vaikka verensiirto pelastaisi lapsen hengen.
Sivari ei tekisi mitään esim. lastentarhassa tai koulussa vaikka sinne tulisi venäläinen vankilasta sotilaaksi rekrytoitu murhamies tappamaan ja raiskaamaan lapsia.
Sitä voi monella tavalla pettää itseään luulottelemalla olevansa oikeassa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jehovalaiset eivät salli annettavan verta esim. onnettomuudessa vertavuotaneelle lapselleen vaikka verensiirto pelastaisi lapsen hengen.
Sivari ei tekisi mitään esim. lastentarhassa tai koulussa vaikka sinne tulisi venäläinen vankilasta sotilaaksi rekrytoitu murhamies tappamaan ja raiskaamaan lapsia.
Sitä voi monella tavalla pettää itseään luulottelemalla olevansa oikeassa.Siitä vaan sitten 80 prosentilta porukasta kansalaisuus pois, kätevää..
Juuri niin!
- Anonyymi
PERUSTELE ALOITUSTASI!
- Anonyymi
Heil Hitler!! Näitä sotahulluja tuntuu Suomessa riittävän.
- Anonyymi
niin tuntuu rittävän.
kaikki natseja.
t-puitsen homopoika
- Anonyymi
En luovuta kansalaisuuttani. Itke sitä, räkäkääkkä luuseri.
- Anonyymi
Ketjun aloittaja on ilmeisesti miehiä vihaava feministi, joka haluaa, että kaikki miehet joutuisivat kokemaan intin nöyryytykset "väärän" sukupuolen takia.
Normaaleilla aivoilla varustettu mies kun ymmärtää, että sivarit ovat varusmiesten kanssa samalla tasolla, tuomittuja sukupuolen perusteella palkattomaan pakkopalvelukseen. Siinä tilanteessa on typerää alkaa solvaamaan toista samaan orjakastiin kuuluvaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait1494009Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso143768Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd
Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai623016Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani122992Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa
Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl1472585- 632423
Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist282123"Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko
"Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For1121518- 261409
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es651360