Jokohan tämä toimii?

🥰❤👍 pimeän päivän testi!

16

341

    Vastaukset 16

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ne treffit meillä piti olla

      • Anonyymi

        Tänne ei voi kirjautua nyt. Aloittajalta tämä. En tiedä kenen kanssa olet sopinut treffeistä. Mun kanssa ei ainakaan kukaan ole mitään sopinut.

        Kaupoillakaan en ole tuttuja nähnyt vaikka olen juossut siellä joka päivä.


    • Anonyymi

      Ikävä jo olikin🥺

      • Anonyymi

        Multa oli hänelle yksi rekkautumatta tehty kirjoitus.


    • Anonyymi

      Minä en pysty vieläkään itse kirjoittamaan aloituksia...

      • Anonyymi

        Joo. Nyt pitää vaan tyytyä kommentoimaan vanhoja. Jos löydät oman vanhan aloituksen nion selkeintä on kirjoittaa siihen jatkoa.


    • Anonyymi

      Mitä siellä sählätään? Sain jopa tehdä itselleni nimimerkin päivemmällä, nyt en voi kirjautua sille.

      • Anonyymi

        🤣🤣🤣


      • Anonyymi

        Harmis ja <simiti> toisin sanoen puikoissa 😗. Mulla olisi vaikka kuinka paljon vanhoja linkkejä joita voisin nostella tänne, niin omiani kuin myös muiden aloituksia. Nyt en vain oikein ehdi ja vaikea sanoa mitä tänne nostelisin.


    • Anonyymi

      Aloittajalta: Etsin vauvavärssyjä ja törmäsin taas tähän jota olen joskus jo ikävissäni lainannutkin

      Hyvää yötä
      "Kuiskaan aina hyvää yötä sinulle"
      sanoi Nasu Puhille.
      "Mutta mehän asumme metsän eri laidoilla"
      Puh sanoi.
      "Juuri siksi. Silloin tuntuu, että olisit lähellä."

      • Anonyymi

        🥰🥰🥰


    • Anonyymi

      En saa tehtyä aloituksia.

    • Täällä on vielä jotakin häikkää. Kun kirjoittaa kommentin niin se ei heti näy. Sivuja selaillessa tulee myös välillä virhettä, että seuraavaa sivua ei löydy.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      597
      1284
    2. 85
      995
    3. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      171
      753
    4. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      297
      746
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      209
      702
    6. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      58
      683
    7. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      175
      651
    8. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      88
      600
    9. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      203
      569
    10. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      21
      531
    Aihe