🥰❤👍 pimeän päivän testi!
Vastaukset 16
- Anonyymi
Ne treffit meillä piti olla
- Anonyymi
Tänne ei voi kirjautua nyt. Aloittajalta tämä. En tiedä kenen kanssa olet sopinut treffeistä. Mun kanssa ei ainakaan kukaan ole mitään sopinut.
Kaupoillakaan en ole tuttuja nähnyt vaikka olen juossut siellä joka päivä.
- Anonyymi
Ikävä jo olikin🥺
- Anonyymi
Multa oli hänelle yksi rekkautumatta tehty kirjoitus.
- Anonyymi
Minä en pysty vieläkään itse kirjoittamaan aloituksia...
- Anonyymi
Joo. Nyt pitää vaan tyytyä kommentoimaan vanhoja. Jos löydät oman vanhan aloituksen nion selkeintä on kirjoittaa siihen jatkoa.
- Anonyymi
Mitä siellä sählätään? Sain jopa tehdä itselleni nimimerkin päivemmällä, nyt en voi kirjautua sille.
- Anonyymi
🤣🤣🤣
- Anonyymi
Harmis ja <simiti> toisin sanoen puikoissa 😗. Mulla olisi vaikka kuinka paljon vanhoja linkkejä joita voisin nostella tänne, niin omiani kuin myös muiden aloituksia. Nyt en vain oikein ehdi ja vaikea sanoa mitä tänne nostelisin.
- Anonyymi
Aloittajalta: Etsin vauvavärssyjä ja törmäsin taas tähän jota olen joskus jo ikävissäni lainannutkin
Hyvää yötä
"Kuiskaan aina hyvää yötä sinulle"
sanoi Nasu Puhille.
"Mutta mehän asumme metsän eri laidoilla"
Puh sanoi.
"Juuri siksi. Silloin tuntuu, että olisit lähellä."- Anonyymi
🥰🥰🥰
- Anonyymi
En saa tehtyä aloituksia.
Täällä on vielä jotakin häikkää. Kun kirjoittaa kommentin niin se ei heti näy. Sivuja selaillessa tulee myös välillä virhettä, että seuraavaa sivua ei löydy.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a5971284- 85995
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta171753Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.297746Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä209702- 58683
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o175651Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.88600Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht203569Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut21531
