ei voinut tulla Vasemmistoliiton puheenjohtajaa, koska Li Andersson erotti hänet puolueesta.
Mitähän siinäkin oli takana )
Mitähän siinäkin oli takana )
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Valtataistelua non joka puolueessa
Pötyä kirjoitat epärehellinen
Ei ole erotettu. On paikallisosaston eikä puolueen jäsen. Puheenjohtaja ei voi erottaa missään yhdistyksessä.
Vasemmistoliitto siirtyi äärifeministin ohjaukseen. Vasurimiehet voisivat sonnustautua punaiseen minihameeseen ja verkkosukkiin ja mietiskellä että kumpaa sukupuolta tässä nyt sitten edustetaan .
Antaa kaikkien kukkien kukkia.
Länsimaiden suurin uhka ei ole Venäjä vaan rappiokulttuurit ja siinä punavihreät ja Venäjä ovat löytäneet toisensa. Vasurit ovat avoimesti äärioikeistolaisen Venäjän tukipylväs EU-maissa.
Nyt lähti loputkin duunarit. Korkeakoulutettujen naisten feministipuolue,voi kyynel😭😭😂😂
Oletko jäsen ?
Kuka tarvitsee valkoisten rasististen junttimiesten paskaisia ääniä?
Terve länsi-kulttuuri. Castro-mallin mukaisena vastaan ottavana maana toimiminen tuhoaa terveen länsi-kulttuurin.
.
Minja Koskela on täysin ylivertainen humanismissaan. Korkeakouluettu, muusikko, kirjailija ja älykkö. Päihittää leikiten esim. Riikka Purran tai Jussi Halla-ahon debatissa.
Päihittää debatissa kun väitellään verkkosukkien tarpeellisuudesta duunarimiesten asuna.
taistolaisten aikaan ei ole paluuta.
Hyvä niin.
Sateenkaari-aika woke-kulttuureineen tukee ääri-feminismin nousua jonka puolesta vappuna marssitaan.
Johannes olisi puheenjohtajana MIES paikallaan
Linja pitää linja ei menestyy nykysuomessa, Putinin ystävyys ei ole suosiossa
Vasureiden johto on lähempänä Putinin ystävyyttä kuin Johannes.
Lisää Yrttiahon tapaisia riidanhaluisia kommunisteja vassareihin niin saadaan puolueen kannatus putoamaan kristillisten tasolle
Yrttiaho on muistuttanut. _Li Andersson vei Suomen Natoon, Anderssonin aika oli häpeällistä aikaa. uusi puheenjohtajakin tuntuu olevan myös sotakiihkoilija.
Kiitos, Minja ❤️
Ei anneta vihan voittaa.